şükela:  tümü | bugün
  • insanı utandıran haberdir. milyonlarca euronun rüşvet olarak verildiği ülkede, ülkenin umudu olacak çocuklar beton zeminde yemek yiyorlar.
    haber
  • göbeklitepe gibi bir yerde medeniyetimizin ataletini gösteren haberdir.
  • kılışdarın sgk'yı batırırken devleti uğrattığı zarardan ötürü yemekhane, yemek masası gibi şeylerden mahrum kalmış öğrencilerin düştüğü hazin durum.

bu çocuklara anlatmak lazım işte cehape ve cehape zihniyetini. bolluk içinde yaşıyor, ciplere biniyor, günlerini gün ediyorlar. halk da böyle ezildikçe eziliyor. urfa halkının bir an önce oyları cehapeye akıtmaya bir son vermesi lazım.
  • suriyelilerin çadırlarından masa sandalye getirselerdi.
    olmadı fetöş ile reza abimiz oraya bir masa yaptırırlardı.
  • her bir sınıfın mevcudunun aşağı yukarı 66 öğrenci oluşunun da tuzu biberi olduğu, ülkenin insanı kahreden acı gerçeklerinden yalnızca biridir.

doğru düzgün eğitim öğretim mi olur lan o keşmekeşin içinde?!
  • lütfen arkadaşlar algı yönetimi yapmayın.

orası beton değil duble yol bir kere. 15 milyon km duble yok yaptık, köprü yaptık, imf ye borç verdik.
  • 30 milyar dolar harcanan suriye'liler kadar degerleri yoktur.
  • meclis yemekhanesinde de götüne gül sokulmuş ördek 3 lira.

bu sorunda payı olanlar şöyle bir açıklama yapma ihtimali var yalluğuz.

efendim beton değil italyan granitiydi.
  • son yıllarda gördüğüm en büyük rezalet. hıncal uluç "çocuklarını sevmeyen ülkedir türkiye" der hep. işte tam onun resmi.
  • ---alıntı---
    formun işlevi izlediği görüşüyle şekillenen modern mimarlık anlayışının özellikle 1950’li yıllara gelindiğinde kendine malzemelerin dilinde de yer bulmasıyla, mimarlık dünyasında betonun yalın kullanımı da giderek yaygınlaştı.
    ---/alıntı---

kaynak