• david letterman'ın programında döktürmüş.

edit: link yenilendi
  • cosby show ile çocukluğumda önemli bir yere sahip olmuş insan. ancak ismi bir tecavüz skandalına karışınca üzerine yapışmış iyi aile babası imajı oldukça sarsılmıştı. ayrıca disleksi hastası oğlu göçmen bir adam tarafından üç kuruş para için vurularak öldürülmüştü. kısaca hayatı oynadığı dizideki kadar komik geçmemiş bir insandır.
  • '' başarının yolunu bilmiyorum ama başarısızlığın yolu herkesi memnun etmekten geçer. '' demiştir.
  • ''başarının sırrını bilmiyorum ama başarısızlığın yolu herkesi memnun etmeye çalışmaktan geçer.''
  • eskiden çok sevdiğim bir kazağın markası idi.

ne alaka bilmiyorum, belki de türk tekstilcilerinin kendi halinde bir girişimiydi. adamın da giydiği kazaklara cidden benzerdi.

benden habersiz atılmayaydı, gözüm gibi bakardım ben ona. neyse işte, bulursanız, görürseniz bir yerde bana da bir haber verin, olma mı?

edit: oha son zamanlarda adam hakkında korkunç şeyler okuyarak kendinden bir hayli soğumuş olsam da 30 dakika arayla bu entrynin oylanması ve ablamın bahsettiğim kazakla bir fotoğrafımı yollaması bu editi yapmamı zorunlu kıldı.

aha da kazak: http://imgur.com/54eaiqa

peşin not: kazaktan çok salak bir resmin ve koca kafamın göründüğünü biliyorum. uzun saçlı bir erkek çocuğuna benzediğimi hiç söylemiyorum bile.
  • biraz önce internette himself isimli standup showuna denk geldigim (tabiki internetde denk gelicekdim sokakda degil ya) beni oldukca güldürmüş komedyen. beni güldürdüyse siz normal insanları haydi haydi güldürür. benim gülme eşigim biraz yukarda da ayıptır söylemesi * sanırım en az 30 senelik bir standup show ama cok güzeldi. dişdoktoru ve dogum icin karısıyla ders almalarını anlattıgı bölümler cok komikdi. ayrıca şu entryde bahsettigim şeylere cok yakın şeyler anlatmış `:(bkz: #35331106)`
  • hakkında tecavüz suçlamaları olan aktör, şovmen. açıkcası pek de inanmadım. bill'i eski zamanlarda izleyen kimselerin gözünde bill bir efsanedir, güven veren bir duruşu olması belkide bunun nedenidir. suçlamalar çok ağır ama bir iddiadan öteye geçeceğini düşünmüyorum.
    edit: maalesef gelen açıklamalar ile şok oldum.
hesabın var mı? giriş yap