• çok uzun bir liste halinde sıralanabilecek tavsiyelerdir.
    boyoz yemeyeni sikiyorlar önce bunu belirtmek istiyorum. çimentepe - ballıkuyu - kadifekale üçgeninde tarihi bir tur yapılmasınu öneriyorum. izmirin kadim kafe ve pub kültürünü deneyip güzel fotoğraflar çekme şansına sahip olabilirsiniz. sonra kadifekale'den basmane'ye tatlı bir yürüyüşle devam eder enerjiniz kalmışsa gürçeşme'de güzel bir günbatımı şarap finali yaparsınız.

yanınızda bol miktarda nakit bulundurmanızı öneririm. kaliteli bir hafta sonu için masraftan kaçmamak gerekir.
  • temmuz sonuna doğru bir gün öğlen saat 12:00-13:00 aralığında kordona in.şişesi 20 tl olan şaraptan 1 şişeyi kafana dik ve çimlerde güneşin altına otur.izmir'in tadını çıkaracaksın , bana güven
  • biz izmir'de istanbulluya pek bişey yapmıyoruz ama ankaralının külbastısı çok güzel oluyor.
  • bizim mahalleye gelirseniz temiz bi dayak atarız artık.
  • mutlaka temmuz ağustosta gel. en serin mevsim...
  • şehir merkezinde çok takılmaması tavsiye edilmelidir. zaten hava sıcak. ama bir ihtimal illa takılacam diyorsa da kırkmerdivene gidebilir. serin bir yer.
  • izmir’in çok güzel seksi olur bak. ama bugünler de gitmiyor bahar veya kış aylarında daha iyi oluyor.
  • arkadaşlar selam, daha öncede konu hakkında bir kaç entry girdim. bisiklet ile istanbuldan izmire geldim ama nerde ne yenir nerde kalınır, neresi gezilir bir fikrim yok, izmirliler yeşillendirsin bir zahmet,
    zaten canım sıkılıyor, bir hava alayım, şu arkadaşa da rehberlik yaparım diyen olursa mennun olurum.

edit :arkadaşlar bugün gün içerisinde girilen bir sürü saçma entry yada laf sokma için gönderilen mesajlar haricinde, pek çok kişiden harika öneriler, yardımlar aldım.
    izmir sadece bu anlilarla bile aklımda mükemmel bir yer olarak kalacak.
    yer bulmam için referans olan , yemek için yardım eden, iyi bir opera için tavsiyeci olan, ve dlger pekçok arkadaşa teşekkür ederim, sözlük ruhu ölmedi hâlâ.
hesabın var mı? giriş yap