• periscope‘u açık bırakıyorsa banko tehlikelidir.
  • ince dudaklar.

sizin için uygun bir görsel aradım ama bulamadım. ince dudaklı ve masum bir kadına hiç denk gelmedim hayatımda. sinsi, en iyi ihtimalle psikopat oluyorlar.

edit: önemsiz1i ‘inden link geldi şubat ayında biri böyle bir görsel tivitlemiş
  • tartışma esnasında birden amını tokatlamaya başlarsa kaçın, it is cono!!
  • bir kadın size soru soruyorsa cevabını da biliyordur. yanlış cevap verdiyseniz o kadın sizin için artık tehlikelidir.
  • sosyal medya kullanan, elini telefondan düşürmeyen kadın tehlikelidir.
  • size ihtiyaci olmamasi.. bu kadin sen ararsan, butun samimiyetiyle konusur ama kendi aramaz..
    sen davet edersen surundurmeden gelir, bulusur, son derece samimidir ve iyi niyei ama ayni zamanda, asla flort etmez..

delikanli kiz gibi kiro degil dir, gosterip vermeyen gibi de orospu ruhlu.. karakterine hayran birakir ve size samimi yaklasir.. ama bu kadar..

bu kiz iste adami siker..
  • üst dudağının ince olması.
  • umursamazlığıdır arkadaşlar.

umursamaz davranabilen kadın çok can yakar, tehlikelidir.
  • elinde gürzle dolaşması.
  • bir kadın olarak, erkeklere bu konuda bir kaç tavsiye vermek isterim. hemcinslerim biraz alınabilir ama yapacak birşey yok. bunlar söylenmeli.

1- öncelikle, bir kadın günlük hayatta, hafif ve sade aktivitelerde örneğin sahilde yürüyüş, örneğin market alışverişi, bu gibj basit eylemler sıradında bile aşırı gösterişli giyiniyor ağır makyaj yapıyorsa tehlikeli olabilir. bu dikkat çekmek, olur olmaz her türlü ilgiyi üstünde toplamak amacıyla yapılan bir eylemdir. bir kadını pazar kahvaltısına davet ettiniz mesela, giyimi ve makyajı abartılı ise unutmayın, sorun vardır. sosyal medya kullanımlarına bakın, anlarsınız. amacı dikkat çekmek olmasın hadi, yine de nerede nasıl davranması gerektiğini bilememek sorunu vardır ki bu sizi bir gün mutlaka rezil eder.
    2- kavgacı yapılı, sert çıkışları olan kadınlar tehlikelidir. yukarıda belirttiğim tipteki kadınların bir diğer özelliği de budur. makyajı ve giyimi gibi davranışları da abartılıdır. gülüşleri bile abartılıdır. üzerlerine pozitif ilgi çekemiyorlarsa, negatif ilgi çekmek de bir yoldur. kendileri kavga etmez sizi kavgaya sürüklerler. birini devamlı size hedef gösteriyorsa daha tehlikeli. sizi annenize babanıza bile düşman edebilirler siz daha fark etmeden. manipülatiftirler.
    3-burada tabi bir de kedi köpek anası kadınlardan ayrıca bahsetmek gerekir. nispeten daha zararsız olsalar da, öncelikleri her zaman bir hayvan olacaktır. ilk maddedeki abartılı giyim ve makyajlı kadınların aksine bunlar bakımsızlıkta bir dünya markasıdır, evleri genelde leş gibidir, yaşama dair tüm güzellikleri kedi veya köpeklerin hak ettiklerini düşünür kendileri başta olmak üzere tüm insanlıktan özellikle de erkeklerden nefret ederler, ciddi kazıklar yemiş olmaları muhtemeldir. bir dünya psikolojik sorunlar barındırırlar iç dünyalarında.
    4- sessiz kadınlar tehlikelidir. sizin yanınızda bile sessiz ve donuksa sizinle bağ kuramamış demektir. kadınlar hepinizin de bildiği gibi çenesi düşük varlıklardır.
    5- sessiz kadınların aksine, sosyal çevresi aşırı geniş olan, telefonu susmayan, çok kolay samimiyet kuran kadınlar mutlaka tehlikelidir. işi gereği sosyal olabilir, bir çok insanla temasta olabilir. bundan bahsetmiyorum. çeşit çeşit arkadaş ortamından bahsediyorum. ünlü biri değilseniz bu kadar tanınır olmaya pek de gerek yok. bu tarz kadınlarda mahremiyet kavramı oturmamış oluyor genellikle. erkek kankanları ile içli dışlı tuhaf ilişkileri olabilir.
    6- kadın düşmanı kadınlar tehlikelidir. kendi mağduriyetleri söz konusu olduğunda dünyayı inletirler, başkasının kuyusunu kazarlar. hiç düşünmeden üstünüze iftira atabilirler.
hesabın var mı? giriş yap