bs axungur

  • 2453
  • 120
  • 22
  • 0
  • dün

reza zarrab

öncelikle bilinmelidir ki bu dava ülkenin beka sorunu değildir,hükümetin beka sorunudur.
eğer böyle birşey varsa,yani kara para aklama ambargoyu delme,üstüne dünya kadar rüşvet alma ve verme.
kimse kusura bakmasın o paraları ben yemedim.şu anda hükümetin üst kanadında bulunanların nice mal varlıkları var allah bilir.ve böyle birşey yapmış bir hükümet varsa yargılanmalıdır,eğer yargılamazsan senin ülkenin değeri 2 paralık olur dışarıda,kimse sana güvenmez,iş yapacak adam bulamazsın ambargolardan.haliyle bu da fakirlik demektir.
yapılacak şey bellidir,tc devletinin kasasından 1 kuruş bile çıkmadan eğer böyle bir dava olup rüşvet alanlar gerçekse,tutuklarsın bu adamları,tüm mal varlıklarını ve yurtdışı paralarına el koyma hükmü verirsin,takır takır bu ceza ödenir ve türkiye alnının akıyla yoluna devam eder.

yok bunu yapmaz da ,benim hükümetim beni düşünüyor ölene kadar onunla gitmek istiyorum diyorsan salaksın,çünkü aç kalacak günlerin gelecektir ki abd nin işine daha fazla gelir,zaten fakirleştirip türkiye yi bölme gibi bir planları var iken,daha kolay olmuş olur.

beyler bayanlar şöyle bir titreyin ve kendinize gelin.rüşvet ,yolsuzluk falan bahsediliyor,heeeey. bu ülkeyi akp kurmadı,millet kurdu.yarın öbürgün olduda varsayalım ülkeyi yöneten kişi kalp krizi geçirdi öldü.ne kamış yeriz hiç düşüneniniz oldu mu ? yahu kardeşim bu adam fani fani ,ölümlü yani.bu adam öldüğünde ülke komple kapanacak falan mı sanıyorsunuz nedir anlamadım ben,yahu bugün gitmese yarın gidecek ve bu ülke yönetilmeye yine devam edecek.koca devlet nasıl olurda bir kişi üzerinden gider,kafayımı yediniz.bırakın suçu olan kim varsa cezasını çeksin,eğer çekmezse,çektirmezseniz tüm millet kamışı yiyecek.kişiler önemli değil,kurumlarımız sağlam ve dirayetli olsun bize yeter.

chavez öldü venezuela kamışı yedi,castro öldü küba kamışı yedi,saddam öldü ırak kamışı yedi,kaddafi öldü libya kamışı yedi,mübarek öldü mısır kamışı yedi vs. daha niceleri.. ama keneddy öldüğünde abd kamışı yedi mi ? hayır, niye ? çünkü işleyen bir devlet sistemi var,adamların kurumları güçlü,kişiler umurlarında bile değil.

millet kafayı yemiş abi valla bakın.yok ülkenin beka sorunuymuş da bilmem neymiş.burada tc devleti suçlanmıyor,hükümet suçlanıyor,kendinize gelin.

tanım: abd de tutuklu bulunan ve türkiye hükümetinde ki bazı mv hakkında ,irana karşı ambargoyu deldiklerine ve kara para akladıkları,rüşvet aldıkları gibi konularda ötmesi beklenen kişi.bu ülkenin belki de başına bugüne kadar gelmiş olan en kötü şeylerden biri.

devamını okuyayım »
17.11.2017 00:53