earilmadith

  • bıçkın (479)
  • 502
  • 47
  • 9
  • 0
  • evvelsi gün

mini etek giyen kadına bakan öküz

sevgili sözlük,

eskiden yazın gelişini iple çekerdim. bikinilerin, şortların, elbiselerin mevsimiydi yaz! yalnız kendim için değil, bunu sapıklık olarak algılayacak kadar kendi vücudundan utanan insanlar olacağını bilsem de vücut görmeyi seviyorum ben. güzel bi' şey bence. güzel şeyleri sergilemek de güzel. iki yazdır pek açılmamaya çalışıyorum, çok sıcak olmadıkça şorttur etektir depar atarak kaçıyorum. değişen insanların zihniyeti değil, insanlar hep laf atıyorlardı da ben umursamıyordum. değişen, tacizcinin cesareti ki bu tacizin varacağı boyutu (tecavüz? cinayet? linç?) hepten değiştirebilir. ramazan ayında susuzluktan ölsem dahi sokağında su içemediğim bu iğrenç yerde kendimi korumak zorundayım. özgür irademden vazgeçmem gerekse dahi.

geçen hafta on dakikalık bir mesafede, başka bir beldede arkadaşlarımla buluşacaktım. on dakika zihniyeti tamamen değiştirir mi? değiştiriyor işte ulan. o diğer beldeye geçtiğimde isterse kıç yanakları gözüksün şorttan, kimse bakmıyor ya da bakıp geçiyor. ama evden çıktıktan sonra on dakika boyunca yürüyeceğim bir durak var, giyinirken onu da hesap etmek zorundayım. hesabıma göre gayet usturuplu, anneannemin tabiriyle "hanım hanımcık" giyinmiştim. dizimin biraz üzerinde bir şort/kapri ve bir kısa kollu. denge bu olmalıydı, iki tarafa da uyum sağlamak. durakta beklerken yanımdan geçen kamyonetin içindeki adam yanaşıp bir şeyler böğürdü ve basıp gitti. bir süre "üzöröneşöylörgööyy"ün ne anlama geldiğini çözmeye çalıştım. "üzerine bir şeyler giy" demek istiyordu herhalde. neremin açık olduğunu sorgulamaya giriştim. sonra üzüldüm çünkü o an fark ettim ki adamın benim üzerimde söz sahibi olma hakkını kendinde görmesine kızmak yerine, kıyafetlerim onların muhafazakarlığına uysun diye nefret ettiğim şeyler giyiyorum ve bir de üzerine "aa, bu da açık kaçmış o zaman bir dahakine pantolon giyeyim" diyorum içimden. siktirin ordan ya. harbiden midemi bulandırmaya başladınız.

bugün artık gına geldi, mini eteğimle çıktım gittim durağa. adamı otobüste görsem yer vereceğim adam gelmiş götüme bakıyor, ilkokula giden çocuk laf atıyor, çarşaflı kadınlar gözlerini dikmişler falan. hakikaten çıldırmamak için kendimi zor tuttum ama dimdik yürüdüm.

bu benim kendimce verdiğim bi' savaş işte.

gönül ister ki dimdik bakan herife dönüp "dede hayırdır, karşıdan karşıya geçmek için yardım mı lazım?" diyeyim. gönül ister ki o çarşaflı kadına dönüp "havalar da bu aralar çok sıcak, şorta rağmen piştim :)))))))" diyeyim. gönül ister ki ilkokula giden çocuğu kulağından tutup kenara çekeyim, bir güzel dayak atayım ki bir daha kimseye laf atamasın. gönül bunları istiyor ama iç hesaplaşmamda, onları kendi silahlarıyla vurmayı kendime yediremiyorum bir türlü.

mini etek giyen kadına bakan öküz;

artık olmayan pipimde değilsin.

devamını okuyayım »
16.06.2017 00:22