ilkvesontek

  • çetrefilli (394)
  • 537
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

sevgili

off bugünlerde çok kafamı ağrıtıyor. gerçekten. uzun zamandır beraberiz. 6 yıl olacak. şuan bunu yazarken bile başım zonkluyor. neyse kendinisi çok seviyorum. geçen adalara gittik. büyük olanına. kaldık orada. güzel geçti ben çok eğlendim. birbirimize sarılıp uyuduk ettik. hayatımın en güzel günlerinden biriydi cidden. neyse seviyorum kendisini.

ben sevgilimi çok seviyorum. yalan yok bu konuda. her konuda olabilir ama bu konuda olmaz. gözleri, elmacık kemiği, kaşları, dişleri. hepsi gözümün önüne geliyor şuan ve daha çok seviyorum. şu son günlerde anlaşamıyoruz sıkıntılar büyük yani. anlaşamamak sevmemek mi oluyor? bence hayır. çoğu insanca bence hayır. bazen güzel anlaşıyoruz bazı günler geliyor anlaşamıyoruz. kavga ettiğimiz tartıştığımız birbirimize yüksek sesle konuştuğumuz zaman bile onu seviyorum. vazgeçemiyorum. kopabileceğim bir şey değil kendisi. o kadar uzun zaman olduki kolum bacağım gibi. onsuz olmuyor. hayat devam etmez gibi geliyor bi zaman sonra. düşünemiyorum bile. babam vefat ettikten yıllar sonra şunu gördüm. zaten babam olmamalıydı şuan babamın hayatta olduğunu düşünemiyorum. bunu benimsemek oluyor bu. zaten bu en başından beri belliydi babam olamazdı ve olmayacaktı şeklinde düşünüyorum. bu düşüncenin ve duygunun aynısını şuan kız arkadaşım için düşünüyorum. o geçmişte yoktu ama şuan var ve o kadar alıştımki ona. onsuzluk benim için çok zor ve imkansız. en iyi arkadaşım benim. en iyi dostum. onunla mutlu olmak çok kolay. içten bi şekilde sarılmanız gerekiyor. bu kadar evet. ötesi yok. elini tutmak gözlerinin içine bakmak. içimden biri gerçekten. neyse seviyorum kendisini.

avucunun içini öpmeyi çok seviyorum. avucunun içini yanaklarımda hissetmek çok hoşuma gidiyor. her yanına gittiğimde ayrı bi seviniyorum. itiraf edeyim bazen çok hevesli gidiyorum. gidiyim seveyim sarılayım diyorum. ama o evden aşağıya inmesi 20-30 dakika arası değişiyor ve ben yoldayken dışarı çık yoldayım oradayım 5 dakikaya diyorum. üstelik tamam diyor ve 20 dakika geç çıkıyor. o 20 dakika aşağıda bekliyorum ya onu o ara işte o heves gidiyor. yapacak bir şey yok. geldikten sonra yine seviyorum öpüyorum ama o ilk heyecanı alıp götürüyor kendisi. sonra geç kaldın diyince kem küm yapıyor. gün sonunda ben haksız çıkıyorum. 6 yıldır beraberiz şaka yapmıyorum zamanında aşağıda olduğu gün sayısı iki elin parmaklarını geçmez değil tek elin parmaklarını geçmez. hatırladığım 2. hadi 3-4 olsun. her buluşacağımız vakit bekliyorum. neyse gecikmelide olsa buluşabiliyoruz. neyse seviyorum kendisini.

sonra neler var bakalım. he. bi muhabbet ediyoruz diyelim. bir şey anlatıyorum onu yanlış anlıyor. bakın yanlış anlayabilir. buna lafım yok başka şekilde yorumlayabilirsin. ama bak öyle değil böyle diye anlatıyorum. ama kabul etmiyor hayır böyle öyle değil diye ısrar ediyor. al başına bela işte. neyse seviyorum kendisini.

bazen öyle anlar oluyor sanki onunla aylarca buluşmamışım buluşmayı bırak sesini duymamışım. ama oysa dün beraberdik ama vücudum öyle bi hale giriyorki yıllarca görmemişim gibi heyecanlanıyorum kalbin değişik atıyor. ve ben çok heyecanlandığımda ve üzüldüğümde boynum tutulur. bunları yaşıyorum aynı saniyeler içerisinde. kısa bi süre sonra çözülüyorum ama o ana kadar kaskatı oluyorum. yanaklarının tadı şuan dudağımda resmen. neyse seviyorum kendisini.

kokusu var. ilk zamanlar bi farklı kokuyordu veya bana öyle geliyordu. rüyalarıma giriyordu kokusu. şaka yapmıyorum. gerçekten burnumun ucundan gitmiyordu kokusu. bi vakit sonra bi polarım vardı ona vermiştim kokusu geçsin diye. sonra geri aldım ve yanımda duruyordu hep. geceleri onunla yatıyordum. onun kokusuyla uyanıyordum. sonra o koku kesildi. senelerdir duymadım. konusu açtığımda öyle konuştuk. sonra bana atkı ve şapka almış. malum kış geliyor. bi kokladım o koku. o kadar mutlu oldum ki. 6 yıl önceye götürdü beni. anılara yaşadıklarımıza beraber olduğumuz o masum günlere. şimdi her dışarı çıktığımda şapka takılacak bi hava olmasa bile onu takıyorum. atkı mı doluyorum boynuma. ekşiciler gibi dolamıyorum. üşüdüğüm için düzgün doluyorum. ahh kokusu çok farklı gerçekten. neyse seviyorum kendisini.

çok çenesi var. gerçekten anlatmaya kalksam chapter olarak bölmem gerekebilir. rahatsız mıyım? bilmiyorum. değilim ama bazen çok tehlikeli bi silaha dönüşebiliyor. kendisi ile anlaşırsanız çok güzel. eğer ters teper onu mutsuz ederseniz geçmiş olsun. kurtuluşu yok teslim olacaksın o çeneye.

gerçekten içimden birisi. seviyorum aşığım vs. adını siz koyun. adını bilmiyorum. her düşündüğümde beni mutlu ediyor. hayatımın geri kalanını onsuz düşünemiyorum. neyse seviyorum kendisini. gerçekten.

devamını okuyayım »