• çekinmenize gerek yok alışveriş yaptım ben buradan. kargo ücreti dedikleri şey bir küsür lira birşeydi..
  • online kitap alışveriş sitesi.

haftada birkaç kez internetten kitap siparişi veren birisi olarak az önce ilk kez kullandım. kitapyurdu ve idefix in saçma sapan hizmetinden, kitapları tedarik süresi içerisinde temin edememelerinden bıktım usandım. bakalım bkmkitap ne kadar sürede kitapları elime ulaştıracak. siparişle ilgili deneyimleri daha sonra güncelleyeceğim.

edit: ilk siparişim üç gün içerisinde sorunsuz olarak elime ulaştı bu açıdan verilen hizmetten memnun kaldım.

edit 2: sepetime eklediğim onlarca kitabı sepetten sildiler. kendilerine site üzerinden yazdım ancak cevap alamadım. müşteri temsilcilerine yaklaşık 15 dakikada bağlanabildim ve sitede güncellemeler yapıldığı, ürünlerin fiyatlarının da güncellendiği bu nedenle de sepetteki ürünlerin silindiği söylendi. bu nedenle sepetinize eklediğiniz ürünleri hemen almazsanız sepeti kaybedebilirsiniz.
  • geçenlerde ilk defa kullandığım online kitap alabileceğiniz merkezi bursa'da olan firma.
    kargo firması olarak ptt ile çalışıyorlar.
    9 aralıkta sipariş vermiştim 12 aralıkta kargoya verdiler.
    ptt nin sitesinde kargomu sorguluyorum 5 gündür arnavutkoy aktarım merkezinde görünüyor. bi terslik var kargo da ama sorun ne hala çözemedim. bu durum için bkm kitap müşteri hizmetlerini aradım ama birine bağlanmak çok mümkün değil. 15 dakika telefonda müzik dinledikten sonra 1 basın biz sizi arayalım dediler bastım ertesi gün aradılar.
    ptt 'ye bilgi vereceklermiş ptt beni arayacakmış. çok inanmadım şu an beklemedeyim.
    edit : kargolarım geldi ptt gecikmesinden yaşanan durum.
  • mobil uygulama üzerinden yapılan alışverişlerde kargo bedava kampanyası var. ancak mobil uygulamadan ödeme yapmak ne mümkün. kart bilgilerini girdikten sonra beyaz bir sayfa çıkıyor, dakikalarca bekletip "provizyon alınamadı" diyor ve sayfadan atıyor...
  • (bkz: oblomov) ve (bkz: tatar çölü) kitaplarını pazar günü sitelerinden satın aldım. mobilde kargo bedava kampayasından faydalanmıştım. kargo ücreti de zaten 3 lira. neyse tatar çölü pazartesi günü(1. gün) hazırlanmasına rağmen oblomov için tedarikçiye sipariş verildi bilgisi verildi. çarşamba günü(3.gün) müşteri hizmetlerini arayıp oblomov'u beklemeden tatar çölü'nün kargoya verilmesini talep ettim. müşteri hizmetleri, parça parça gönderim yapamıyoruz; ama isterseniz oblomov siparişinizi iptal edelim, o zaman stoğumuzda olan kitap bugün(3.gün) içinde kargolanır dedi. kabul ettim. kabul edip telefonu kapamamın ardından sadece 7 dakika sonra tatar çölü'nün kargoya verildiğine dair mail aldım. bu mailden 2 dakika sonra da ptt kargo'dan kargo kabul mesajı geldi.
    kısaca uçlarda hizmet veren bir sitedir. bir uçta size stoklarında olmayan kitabı satıp tedarikçiye sipariş verildi der, siparişi iptal etmek veya değiştirmek için çağrı merkezini aramayı zorunlu tutar; diğer uçta da 7 dakika içinde siparişinizi kargoya verebilir, piyasanın altında kitap satıp üstüne 5 liralık bir kitap için bile kargo parası almaz.
    gerçekten garipsin bkmkitap. gerçekten çok garipsin.
  • online kitap alışverişi için web sayfasından üye olunamayan kitabevi.
  • yaklaşık 10 gün önce verdiğim siparişimi bugün iptal etmiş ve en ufak bilgi vermeye tenezzül etmemiş kitap satan firmadır.
    ocak ayı boyunca kargo ücretsiz dedikleri için ilk kez denemek istedim ama sonuç hüsran...
    piyasada çok rahat bulunabilecek bir tane kitabı *zarar ederiz diye iptal etmeleri , beni kaybetmeleri demektir.
    ilk ve son alış-verişimdi. en kısa zamanda iademi alıp , sürekli alışveriş yaptığım siteye devam..
  • 3 tane roman siparişi vermiştim, 2 gün sonra tüm kitaplar temin edilmişti. bugün de kargosu geldi yani toplamda 4 günde elime ulaştı. hızlarına hayran oldum. bayağı güzel yayınevi kampanyaları da var. takip edilirse %40-50 indirimler yakalanabilir.
  • sipariş verdiğim kitapları makul bir zamanda gönderen fakat sonrasında gönderdiği reklam smsleri ile bıktıran sms listesinden çıkmak için defalarca farklı içeriklerde mesaj gönderdiğim online kitap alışveriş sitesi
  • musteri hizmetlerine hicbir sekilde ulasamadigim firma.
    beklemek istemiyorsaniz biz sizi arayalim gibisinden bir seyler soylediler son aradigimda, 2 gün gecti hala donus bekliyorum.
    tedarik surecleri de eskiden en fazla 3 gun surerken, simdi 5 hatta 6 gune cikmis gibi gorunuyor.
hesabın var mı? giriş yap