• 90'larda çocuk olanların başına gerek su içmek için gerek tuvalete gitmek için gerek kuran öğremek için gerekse babasıyla namaz kılmak için gittiği camide gelmiş olan olaydır. benim başıma gelenler ise

1. dayak: caminin hemen yakınında bir park var o zamanlar 9-10 yaşımdayım parkta oynarken tuvaletim geldi napsam derken arkadaşın biri camide tuvalet var oraya gidelim dedi. gittik tam tuvalete girecekken caminini hizmetlisi olan sağır dilsiz bir amca var pat küt girişmeye başladı ki anlatamam. arkadaşla ağlaya ağlaya kaçtık parka geri geldiğimizde parktaki diğer çocuklar o amcanın caminin tuvaletlerini temizlediğini o yüzden giren herkesi dövdüğünü söyledi.

2. dayak: ilk olaydan 2-3 gün sonra yine parkta oynuyorum bu seferde susadım. eve gidip su içmek istediğimi söyediğimde yine aynı arkadaşım camiye gidip içelim dedi. ilk başta yok olmaz dövdü ya amca bizi demiştim arkadaşımda tuvalete girdik diye dövdü biz sadece su içicez birşey yapmaz dedi. yine tutuk caminin yolunu. ilk başta o yaşlı amca yoktu. abdest alına yere girip kana kana suyu içtik. bu sefer zalım bizi tam çıkarken yakaladı. yine bir iki tokat yiyip kurtulduk.

3. dayak. 2. dayağın ertesi günü yine aynı parkta oynuyoruz. birden bire parktaki çocuklar sağa sola kaçışmaya başladı noluyor derken yine o sağır dilsiz hizmetli amcayı gördüm yakaladığına yapıştırıyor tokadı. bu sefer dayak yiyemem diyip topuklarım totoma vura vura kaçarken bir yere takıldım düştüm dizlerim kanadı. sonradan öğrendiğime göre bu kezde birileri yine caminin tuvaletine girmiş ama bu kez amca yakalayamamış amcanın da aklına direkt parkta oynayan çocuklar geldiğinden parka bu şekilde bir baskın yapmış
hesabın var mı? giriş yap