• çok fazla eksiği olan ve arayüzü karışık uygulama...idi ben silmeden önce. şimdi ne olmuştur bilemiyorum ama sesi kaliteli olmasına rağmen black player'e geçtiğimden beri kendisini aramıyorum.
  • ios'de sağlam equalizer desteği bulabileceğiniz nadir kaliteli uygulamalardan. audiophileler için biçilmiş kaftan. arayüzü çok klas, 3 farklı renk teması var siyah, gri ve mavi olmak üzere. kulaklık modelinize göre equalizer ayarı belirleyebiliyorsunuz. android'e de gelmiş yeni fark ettim denemeye çalışıyorum ancak program çöküyor ikide bir. kısacası güzel bir uygulama
  • sennheiser'ın yaptığı bir müzik dinleme uygulaması. lokal dosyaları ve tidal'ınız varsa ordakileri oynatabiliyor. sennheiser kulaklık kullanıyorsanız modelini seçiyorsunuz ve ona göre bişiler ayarlıyor size. asıl olayı ise "soundcheck". müziği dinlerken size 8 aşamada a ve b seçenekleri veriyor hangisini beğendiğinizi seçiyorsunuz ve ona göre eq ayarlıyor. tabii ne kadar işe yaradığı tartışılır.

http://en-us.sennheiser.com/…ne-headphone-sound-app
  • capitol avm içinde bulunan, çocuklar için hazırlanmış oyun ve eğlence alanı. içinde oyuncaklar, konsol oyunlar vardır. genel olarak diğer oyun alanlarına göre daha sakin ve uygundur.
hesabın var mı? giriş yap