332 entry daha
  • insanların vicdansızlığının bir sınırı yokmuş demekki.

gencecik bir insan ölmüş sizin aklınıza "cehape" mi gelebiliyor?
  • neye yarayacak bilmiyorum ama, tweetleri hakkında yaptığım şikayetlere cevap gelmiş twitter'dan... https://image.ibb.co/jc9pz7/seyma_korkmaz.jpg

tanım: hayatına atanamadığı için çaresizlik hissiyle gencecik yaşta son veren bir kadının intihar edişine dair, kendi gibi olmayanlara karşı içi nefret dolu bir kafayla yaşayan aklı zehirli bir ergenin mide bulandıran beyanı.

edit: hakkında halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek suçundan dava açılıp yargılanması gerekirken bi' de kalkıp savcılığa dilekçe vermiş pişkin pişkin benim adıma sahte hesap açılmış diye. kim senin adına niye sahte hesap açsın?! malum kişi zaten birinci elden her gün canlı yayında kin, nefret ve düşmanlık kusuyor ortalığa. memlekette senin gibileri kovuşturacak onurlu bir savcı kalmadığından emin olduğunuz için bu öz güveniniz. halbuki bir arama kararı çıkarılıp twitter'a ibraz edilerek alınacak bir ip adresine bakar da, nerede!

alttaki girdide geçen t24 haberinde mesajları kaldırdığı yazmış fakat şikayet üzerine twitter kaldırdı mesajları büyük ihtimalle. yoksa hiç sanmıyorum hakkında dava açılıp savcılığa çağrılana kadar dahi tepki topladığının farkına varabilecek zekaya sahip olduğunu sanmıyorum.

ayrıca ola ki bi' ihtimal her şeye rağmen soruşturma yürütecek yürek yemiş bir savcı varsa bu gönderileri kendi silmesi halinde delil karartma suçunun da vuku bulduğunu buradan suç duyurusu yaparak bildirelim. belki bi' yerlerde gerçekten tek boynuzlu atlar da vardır, evet.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap