129 entry daha
  • bugün belgrat ormanının içinde araba kullanırken rastladım. zatı şahaneleri de araç kullanıyordu. ormanın içindeki daracık park alanının olduğu köşedeyiz.

inanır mısınız o araç kullanma şekillerinden iğrendiğimiz takcilerden daha iğrenç bir şekilde önündeki bir aracı evet sadece önündeki aracı geçebilmek için o koca jipiyle sıkıştırdı ve önüne geçti. hatta onu sollayacağım diye benim şeridim olan şeride geçip önümdeki aracın ani fren yapmasına neden oldu.

şimdi basit bir olay derdini sikiyim diyeceksiniz. yahu zaten alt kültürdeki trafik ayılarından bıktık. bir de kendini beğenmiş heriflerin kendini üstün gören tiplerin jipim var modunda trafik ayılığı yapmasını kaldıramıyorum.

zaten belgrad ormanının içinde göt kadar yerde karınca gibi yer arıyoruz. bir de siz gelmeyin yahu üzerimize. senin o kusura bakma hareketini yapamayan kibirine yer kalmıyor kusura bakma. ben bile ne işim var amına koyum burada bu rezillikte diyorum senin ne işin var hadi tamam türkiye özgür ülke ama senin kibrini kaldıramayacak kadar bunaldık. bunaldık anladın mı?

sen bunalmanın resmini yapabilir misin cemal?
58 entry daha
hesabın var mı? giriş yap