• photoshop, web tasarımı konularında uzman bir eğitmen. instagram adresini de şöyle bırakayım.

başlıktaki ilk entry'de belirtilen kanalı haricinde photoshop ve photoshop'a giriş konusunda çektiği birkaç videonun olduğu şu kanalını da tavsiye ederim. ama sanırım ilk entry'deki kanal daha aktif olacak.

fotoğraf konusunda ödüllü, resim ve web tasarımı konusunda birçok seminer vermiş, çok sayıda sergiye gerek kuratör gerekse katılımcı olarak emek vermiş, workshop eğitimleri de olan bu beyefendiyi ben takibe aldım, videolarında gayet sade ve anlaşılır şekilde anlatıyor. diksiyonu da düzgün. photoshop konusunda eylül veya ekim ayında da kitabı çıkacakmış, bu kitap da videoları kadar öğretici olacaksa instagram'da zayıf gördüğümüz 300 kiloluk ablaların sayısında artış gözlemlenebilir. önümüzdeki kış aylarına bu yüzden dikkat diyorum.

kendisine ulaşmak için web sitesini de kullanabilirsiniz bu arada, iletişim kısmından gelen tüm sorulara cevap veriyormuş.
  • kendisi tasarım konusunda duayen bir isimdir. aynı zamanda da mükemmel bir eğitimci. grafik tasarım, web tasarım ve uı/ux tasarım alanlarında birden çok seminer ve eğitim vermiştir. bu alanlarda bir çok başarısı ve ödülü mevcuttur. aynı zamanda ödüllü bir fotoğrafçıdır.eğitim içerikleri ise akıcı, anlaşılır ve öğreticidir. çok keyifli geçer eğitimleri.cengiz ceylan'ın öğrencisi olmanın, ondan eğitim almanın ise bu sektör içinde ayrıcalık olduğunu düşünüyorum :) bildiğimiz klasik eğitimcilerden değil, eğitimi verdim bitti gitti demez asla. sürekli sizinle iletişim halindedir. hem eğitimciniz hem de yaşam koçunuzdur :)
hesabın var mı? giriş yap