• sırt çantası ile bütünleşmiş, bazı bazı soğuk esprileri ile şaşırtan iyi insan.
  • filinta "bir osmanlı polisiyesi dizisinde hatice karakterini canlandırmış olan 1991 samsun doğumlu güzel oyuncu.
  • benim 110 kilo ile yiyemediklerimi kendisi 45 kilo ile yiyip bitirebilmektedir.
  • tek seferde beyti, ciğer, adana, urfa, çöp şiş, et şiş, köfte, tavuk şiş dürüm yiyen youtuber.. afiyet olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=8pfjc29xn5y
  • hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırmamalı, insanlar korkmuş olabilir yazarsak bizi de yer mi acaba diye.
    yemek yerken açıyorum genelde, açken de tokken de izlenmiyor malesef.

tanım: sürekli yemek yiyen bir youtuber
  • yiyici olan değil de manken olan var işte o çok fena .. ya da başlıklar ayrılsın .
  • manken olana hâlâ neden yapılmamış hayret ettim. hâlbuki toplamak tanrıça diyek, seviyesinde bir hatun kişi.
  • fox tv'de yayınlanan zümrüdüanka (dizi) dizisindeki zümrüt kuloğlu karakterini canlandıran, suratı bana bir picasso tablosunu anımsatan ve yeteneksiz bulduğum dizi oyuncusu. kendini geliştirmesi gerek, çok çalışmalı.
  • izlenme uğruna bir anda bir haftalık tüketmesi gereken kaloriyi tekte alan youtuber. kendine neden böyle bir işkence yaptığını düşünmeden edemiyorum, özellikle bir nutella yeme videosu var ki izlerken ölmek istiyorsunuz. yorumlarda herkes obez olmamasının sebebinin yedikten sonra kusması olduğunu, kanıt olarak da sesinin sürekli çatallı çıktığını söylüyor. ama doğru olmayabilir, videolardan sonra normal düzenine dönerek de durumu kurtarıyor olabilir.

yine de çektiği çilenin ne aldığı beğeniye, ne videolardan kazandığı paraya, ne de izlenme sayısına değmediğini söylemem lazım. zevk alıyormuş gibi duruyor fakat vücudunu o kadar yoruyor ki, farkında değil. bir anda +9000 kcal almak asla normal değildir, olamaz. zihinsel ve fiziksel sağlığı felaket şekilde tetikleyen bir şey bu, umarım kimseler özenmiyordur. buraları okuyorsa kendisine sağlıklı günler diliyorum, kendini düşünmesini öneriyorum.
hesabın var mı? giriş yap