• gösterip vermeyen site*

saatlerce uğraşıp yapamadığım sorunun o bulanık ekranın altında duruyor olması çok sinir bozucu.
  • aylik verilen 15 dolari sonuna kadar hakkeden olusum.

binlerce ders kitabinin cozumlu cevap anahtarina ulasabiliyor. bir sorunuz var ise soruyu sorup kisa bir surede cevabini alabiliyorsunuz. buda yetmediyse online olan tutor'a mesaj atip bizzat anlatmasini isteyebiliyorsunuz.

not: sorunun linkini atana cevabin screenshotunu yollayabilirim.

edit: su an icin aktif hesabim bulunmamakta.
  • bununla ilgili ne okumuştum, bak. hoca, kısmı sınavda sormadan evvel sorusunun "zehirli" cevaplı halini buraya yüklüyor. hile hurda peşinde olanı iş bitiminde ensesinden yakalıyor. süper.
  • önce bu discord sunucusuna ardından chegg free kanalına giriyorsunuz.
    ardından -chegg https://www.chegg.com/cevabiniaradiginizchegglinki yazıp yolluyorsunuz. botta falan bir sıkıntı yoksa birkaç saniye içinde istediğiniz çözüme ulaşıyorsunuz.
  • parasının kuruşu kuruşuna değdiği bir hede. 53.58tl'ye denk gelen aylık ücretinin her kuruşu helal olsun.

yıllardır bir soruda takıldığımda internete yazdığımda bu chegg karşıma çıkar dururdu. üye olmadığın için cevabı bulanık gösterir, bu hal de insanı kahrederdi.

iki ay önce bir ödev yetiştirmem gerekiyordu, dayanamadım mecbur parayı basıp aldım. bir ay sonra iptal ederim diyordum ama şu durumda elim ayağım oldu bu site. üyeliğin sunduğu birkaç özellik var. birincisi ders kitaplarının solution manuellerine erişebiliyorsunuz. burada sorular gayet net ve doğru bir şekilde çözülmüş oluyor. diyelim ki buradan anlamadınız o zaman mutlaka aynı soru question and answer kısmında sorulmuş oluyor. burada oldukça detaylı çözümlere ulaşabiliyorsunuz. o da olmadı ayda on beş soru sorma hakkınız var. sorunuzu sorunca da en geç bir iki gün içerisinde cevap alabiliyorsunuz. bir de online tutoring var. burada da bir konuda takıldığınızda online tutor seçip birebir ona konuyu ya da soruyu anlattırabiliyorsunuz. ancak bu ekstra ücrete tabi. üyelik sadece belirli bir sürelik deneme sürümü gibi bir şey sağlıyor. örenğin bir soruda takıldığımda online tutor bulmak istediğimi söylemiştim. dört tane tutor girip beni kendilerine çekmeye çalıştılar.* bu benim en iyi bildiğim konu, merak etme süper anlatacağım vs.

hesabı birden çok kişi kullanabiliyor ancak iki kişinin aynı anda girmemesi lazım. girildiği takdirde hesabınızı engelliyorlar.

şuan üyeliğim devam ediyor, eğer herhangi bir sorunun cevabını isteyen olursa yollayabilirim.

edit: üyeliğimi dondurdum 18 haziranda üyeliğim bitecek.
  • cogu cevabi yanlis veya eksik olan site. 8 aylik bir uyelikten sonra kapattim hesabi. hayir soruyu silip tekrar upload etmeme ragmen, ayni dallama gelip ayni cevabi post ediyor. bu sefer baskasi da cevaplamiyor. bu arada yanlisliktan kastim da islem hatasi falan degil. bildigin soru ile cevabin alakasi yok. soru 4+4, cevap ulkemizde 7 adet cografi bolge vardir. yani inanin cevaplar bu kadar alakasiz. neyse kapattim da kurtuldum. bosuna para.
  • sevgili dostlar, romalılar, yurttaşlarım, suserlar her türlü botun ve sitenin engellendiği bu ortamda bakın burası çokomelli beleşe, bedavaya, ücretsiz bir şekilde sorularınızın cevaplarını görüntüleyip size gönderebilirim. mesaj gönderecek olursanız telegram kullanıcı adınızla beraber linki/linkleri gönderebilirsiniz.

öğrenci dostu soru çözüm sitesi.

edit: gençler nasıl bir yöntemle soruları yollayacağınızı yukarıda açıkladım. bu yöntem dışında hâlâ gelip, "nasıl yapacaksınız? beleş chegg için sana mı yazmak lazımdı?" tarzında sorular soran ya da telegram kullanıcı adını yollamadan sadece linkleri atan kişilere cevap vermiyorum çünkü çok fazla kişi mesaj atıyor, okuduğunu anlayan kişilere haksızlık yapmak istemem.

edit 2: evet, 90+ kişiye yardım ettim. 15'a yakın kişi de doğal seçilime uğradı. ilk editte belirtmeme rağmen ısrarla aynı soruları sormaya devam etti. kimisi birden fazla soru attığına bile mahcup olurken kimisi sekiz soru attı kimisi teşekkür bile etmedi ama olsun zaten bu tarz insanlarla karşılaşacağımı tahmin ediyordum. hesabın abonelik süresi dolduğu için artık yardımcı olamıyorum. herkese hayatında başarılar dilerim.
  • sorduğunuz soruların %90'ına saçma sapan alakasız ve yanlış cevaplar aldığınız oluşum. tek faydalı yönü kitapların solutionlarına ulaşmak.
  • pek çok ödev sorusunun cevabını bulabileceğiniz ücretli ortam.
  • adını vermeyeyim ama bulunduğum üniversitede sınav sorularını buraya yükleyip kopya çekmeye çalışan onlarca öğrenci 1 ay ile 1 dönem arasında uzaklaştırma almıştır. yakalanması da çok zor değil açıkçası.
hesabın var mı? giriş yap