şükela:  tümü | bugün
  • edit, asil tepki gosterilmesi gereken başlık (bkz: kreşten üniversiteye haremlik selamlık eğitim)

sokak röportajındaki şu teyzenin açıklamasıdır:

https://twitter.com/…ist/status/1145048332831793158

"halk partisine oy veren eller kesilsin, aptallar soysuzlar. oğlum olsun, yamuk iş yapsın, onu bile asarım, keserim.
    chpliler çıplak halde denize giriyorlar, onları konuşsalar ya.
    chpliler soytarıdır, kafaları çalışmıyor. nankörler.
    "

teyze kimin yamuk iş yaptığını pek görememiş anlaşılan.

ilgili: bu teyzenin aciklamalarina sasiranlar (bkz: kul hakkı dini)
    (bkz: anadolu insanının çok da saf ve temiz olmaması)

edit2: bu kadin uzerinden başörtülülere nefret kusanlar, her başörtülü boyle dusunmuyor, dusunse bile ona nefret soyleminde bulunamazsiniz. bu kadinin soyleminden rahatsiz oluyorsaniz da bunu hukuki yollardan cozmelisiniz.
  • (bkz: at gözlüğü takmak)

kimin taktığı da önemli tabi. o yüzden görüntüde bozukluk var ülke çapında.
  • ağzından bok akan bir adet ''şeyin'' açıklamalarında geçen cümle.

bu kadar beyinsiz ve cahil kalmak takdiri hak ediyor. anlamak mümkün değil. sonra biz bunlarla aynı ülkede nefes almak istemediğimizi söylediğimizde elitist mi oluyoruz? bu ve bunlar gibileri kapatıp incelemek lazım.

bunların değişip dönüşeceğine inanan da bu ülkenin vatandaşı olamaz.çünkü bu kadar iyimserlik bizi buralara getirdi. bu kadar hoşgörü fazla. açlıklarından ölseler dönüp chp'ye pay çıkaracaklar. umarım hepsi bokun içinde boğulur da üremezler.

not : imamoğlu'na oy vermiş herhangi bir partisizim.

önemli not : küfürsüzlük çok zor
  • tam şeriat kafası işte
  • efsane bir küfür ettim, sonra kendimden utandım ama yazmadım asdasda

tanım: cehalet mutluluktursözünün doğruluğu konusunda fikir veren bir röportaj olmuş.
  • hala insanların ekrem imamoğlu'na oy atınca aslında chp ye oy attığını düşünen bu ablamızın frontal lobuna 90 derecelik açıyla .... aman ne uğraşıyorum ilber ortaylı dan gelsin;

(bkz: çok cahilsin keşke ölsen)
  • olay bursa'da geçmektedir. insanlara chp'yi böyle tanıtırsanız, yok ak saray'ı yıkacağız vs. derseniz insanlarda yanlış algı oluşur, ve sonucu.
  • "benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir mi ?"

aysun kayacı reis ne kadar haklıydın.
  • 1.90 boyunda kürek gibi el sahibi olan adamim, bugüne kadar chp harici hic bir partiye oy vermedim, gençlik kollari uyesiyim ve parti icin aktif calisiyorum da...gel gücün yetebiliyorsa kes,eger kesemezsen her iki elimi de bir tarafina sokarım teyze.
233 entry daha