şükela:  tümü | bugün
 • hayatımda gördüğüm en kötü hizmet sitesi. ne çiçek siparişinin saatine uyarlar, ne bırakılması gereken notu yazarlar, ne sipariş ettiğiniz çiçeğin aynısını getirirler ne de ne de nede.. her tur kötü hizmet bir araya toplanmış sizi çıldırtmak için karşınızda durur adeta.. çiçeklerin soluk ve yanına istediğiniz balonların sönük olmasını saymıyorum bile bu hizmetin içine.. bu kırılımları da başka bir hikayede anlatırım ki bu da başlı başına başka bir kompozisyon konusudur ..
 • google da ilk sırada bulunuyor diye katakulliye geldiğim çiçek göndermece sitesi.
  ulaşabileceğiniz bir telefon numaraları bile yok, bilgi almak için mail atmanız gerekiyor, canları isterse cevap veriyorlar.
  ilk fiyasko zamanlamayla ilgili, üzerinden 2 saat geçmesine rağmen hala çiçekler adresine ulaşmadı. bakalım ne gibi maceralar bizi beklemekte.

  edit: çiçekler 4 saat rötarla gitti fakat sahibi tarafından aranmadım. ulan yoksa bunlar isim yazmayı mı unuttu, yoksa benim planlar mı yanlış.

  yıllar sonra gelen edit: inanın bu çiçekleri kime gönderdiğimi hatırlamıyorum, hayat ne garip değil mi
 • umarım canlı çiçek kavuştururlar yerine
 • bu cicekci ne ayak ya hakkaten?

  gonderdigim cicek icin ulasti diye mail gonderip sonra da aslinda ulasmadigini ogrenmemle sarsildim!

  ayni zamanda ciceksepeti.com ile de bir baglantisi var sanirim ki hem internet siteleri ayni hem de her yerinde cicek sepeti a.s yaziyor.

  ulan dolandirildik mi ?