• (bkz: tabu)
    (bkz: din bu)
  • yuzde yuz yerinde tespittir. alkisliyorum.
  • bu ülkede sex açlığı sorununa bm el attı. geçen nakliye uçaklarıyla gökten vajina attılar, bize gene büllük düştü.
  • benim yalnız ve azgın ülkem.
    uçaklarla üstümüze yardım paketi atacaklar.
    (zzboommm... ayhh haha üstüme am günü yağ haha hem de işten çıkarkenhaha.)
  • tam olarak"açlık" kelimesiyle tabir edilemeyecek durumdur.çünkü normalde acıkma bir ihtiyaçtır yenir giderilir, aç gözlülük ise şöyle tahayyül edin açık büfeye dalmış her şeyi ağzına sokmaya çalışan doysa da yemeye çalışan mundar eden yere dökülen yiyeceklerin üzerine basan biri gibi.vahşi yabani teror oluşturan hayvanlardan farksız.bu öyle bir cehalettir ki sırf bu ihtiyaç için evlenirler bu insanlar, sonra bu işi yapmayı bilmedikleri gibi korunmadıklarından ürerler, sonra çocukları eğitecek zabtedecek beceriye bilgiye sahip olamadıklarından birbirine girer ve cinayet işlerler, sonra o çocuklar mı?onlarda bayrağı devralırlar.
  • angelina jolie'nin iyi niyet elçisi olarak derhal el atması gereken bir mesele.
  • afrika'da acliktan, susuzluktan hayatini kaybeden ve halilazirda can pazarinda dolasan insanlari düsünmeden, afrika'yi tasaktan bir mevzuya karsilastirma malzemesi yapanlardan tiksinmeme neden olan tesbit.
  • cinsel ihtiyacı, yemekten, nefes almaktan ve diğer doğal ihtiyaçlardan ayrı olarak görebilen beyinlerin, taşak geçme olarak gördüğü benzetmedir.

cinsel eksiklikler, cahiliyet yüzünden bu seviyedeyiz haberiniz yok amına koyim.

ayrıca doğru ve yerindedir.
  • ""önünden geçen her kızın kalçalarına bakana kadar; arada bir açıp kendininkine bak. ''bir kadınla bir ömür geçirecek göt var mı bende diye. ''" diye bir mottosu vardır bu tespitin.
hesabın var mı? giriş yap