• maalesef ülkemiz ve ortadoğu kadınlarının özellikllerindendir.

çok uluslu bir şirkette üst düzey yöneticiyim, 182 cm boyum, yeşil gözlerim ve dolgun maaşımla tüm plazanın av ve avcı kızlarının takibindeyim bu arada benimki 23 cm. serap adında bir çaycımız vardı kırsaldan yeni gelen hafif kısa boylu ve ağır şişman olan, o sıralarda da boştaydım bir deneyim dedim, değişiklik olsun diye biraz yakınlaşınca herkesin içinde rezil etti beni. plazanın en üstüne çıkıp, aşağıya "şeftali gibin şeyimi ıstırcaklar yetişin dostlar" diye bağırmadığı kaldı. aklıma geldikçe hala elim ayağım titriyor. işi bırakmak zorunda kaldım.

maalesef coğrafya kaderdir arkadaşlar, çirkin kızları hiç sevmiyorum çok sevimsizler.
  • utanmadan fit ve yakışıklı erkekleri listenin en başına eklerler.
  • halkımızın çoğunluğunu oluşturan bakımsız ve çirkin erkekler de eş seçebiliyorsa neden olmasın.bakın her zaman demişimdir, ibrahim tatlıses gibi bir ayıya bile bakan kadınlar olmuş neden olmasın.şu sözlükteki kadın düşmanlığı afganistana eş resmen.

edit: üstüne alınıp dm'me atlayan bütün ayılara gelsin ; iboya para için bakıldığını ben bilmiyorum malım zaten sağolun söylediğiniz için.ibo örneği ayıların ayısı olduğu için verilmiştir, emin olun parasız ibolar da aşkını buluyor hiç mi sokağa çıkmıyorsunuz anlamıyorum.
  • insanoğlu ne zaman doğadaki sıradan bir canlıdan çok da farklı olmadığını anlayacak?
  • en cok onlar secer aq
  • seçtiğini elde edebiliyor demek ki. yani aynı zamanda seçilmiş de oluyor.
    size giren çıkan nedir?
  • erkeklerin secici olmamasindandir

edit: konuyla ilgili youtube
  • sizle bi ilgisi yok. o kendini taşıyabilen bir erkek arıyordur.

(bkz: beni taşıyabilsin)
    (bkz: binek adamlar)
  • onda da var vajina. çirkin diye şişman diye kızların vajinası yok mu, canınız isteyince o küçük kaygan deliğin hayallerini kurmuyor musunuz, taciz etmiyor musunuz...

çirkin ve şişman diye ahlaksız veya kötü insandır anlamına mı gelir, hatta özsaygısız, hatta gurursuz...

kendinizi ne sanıyorsunuz çok ortada, can acıtıcı.
hesabın var mı? giriş yap