• ilginç bir mentalitedeler, herşeyi varken daha ışıklı bi oyuncak görünce onu isteyen şımarık çocukları hatırlatıyorlar. takımlarında herşeyleri var ama hiçbişeyleri yok. önce mentalite değişmeli, dün gece tamam kevin love erken çıktı filan.. ya ama steven adams ağzına sıçtı ortalığın. al artık uzunlarını lou. herkes center ların yetersiz olduğunu söylemiş ve dj * transferi istiyor. yahu bakalım aynı seviyedeki diğer takımların center lara;
    boston aaron baynes
    gsw zaza
    washington gortat
    hou daha düne kadar beğenilmeyen capela
    toronto valenciunas
    sas da gasol dan geriye kalanlar

yani bunların hiçbiri bi dj değil. olay dj de değil zaten. hızlı oynamak istiyorsun moda olduğu için tamam güzel, isaiah ı oyun kurucu diye alıyorsun, crowder ı da yamasın diye bi de fiziği var diye alıyoesun, jr smith de şutör, alçak postta lebron kullanacaksın. yahu çıldırıcam. 28 ribaund aldı dün cle. okc 52. kardeşim hızlı oynayacaksın da top sende değil. yani jr smith son 10 maçtır gözüne bakıyor çıkarman için. yüzde 20 atıyor adam kaç maçtır. hiç bişey yoksa onu çıkart.
    daha cesuru da; isaiah ı yedeğe çek ikinci beşi ona devret, lebron ilk beşte oyun kurucu oynat, al uzunlarını tristan thompson olur frye filan biraz kalıplan. olmuyor belli. hızlı oynamak için isaiah ı alıyorsun, ön savunmanı isaiah için dağıtıyorsun, sonra onu yamamak için geride eskiliyorsun ribaund da alamıyorsun. hızlı oynamak için en önemli şeyi, topu alamıyorsun. tamam lou, lebron seni eziyor ama sen de hiç iyi iş çıkarmıyorsun.
  • eski hocalarının bile dayanamayıp taa buralardan gömdüğü takım.
  • love'ın 2 ay sürecek sakatlığıyla, uğursuzluğun spordaki karşılığı olan takımım.
  • rockets karşısında öyle bir oyun oynadılar ki bir an düşündüm, ben olsam sanki 2 sayı bulabilirdim içeri girerek. beni siktir et dedem bile turnike ile sayı bulabilirdi. o kadar kötü defans yaptılar. hatta yapmadılar. ulan biri elini kaldırsın içeri girene, camış gibi izlediler.

neyse beter olun.
  • clevelandın dün yaptığı şey hani biz normal sezonu pek takmıyoruz savunmasi değildi. daha çok abi biz müthis hücuma sahip takımlara hiç bir şey yapamıyoruzdu. bir de üstüne hücumda saçma atışlar düşük yüzdeler eklenince ortaya o fark çıktı. houston yorulmadan yürüye yürüye kazandi maçı. dün smithin takas listesine konduğu haberi vardı. ne kadar doğru bilmiyorum ama bu adamı gönderip kimi alacaklar piyasadan anlamadım. kevin love da zaten bir süre daha yok. baya saçma işler dönüyor cleveland tarafında. cedi de girip elinden geleni yapıyor ama bence kesinlikle ilk periyotta oyuna girmesi en azından 2-3 dakika gözlemlenmesi gerekiyordu. o süredeki verimliliğine göre devam edilebilirdi.
  • bu sene böylesine rekabetin yüksek olduğu bir konferansta konferans finali bile göremeyecek, savunması çok kötü durumda olan takım.
  • eğer bu bezginlik ve doymuşlukla devam ederlerse tam bir 2011 model lakers olacaklar.kevin love da pau gasol.lebron da tek başına yırtınır.
  • lebron fanlığından lebron haterlığına doğru gidiyorum bu sene. böyle kepaze bir takım olamaz ve bunda lebron'un payı çok büyük. hem gm hem coach hem oyuncu olmaya çalışmanın sonunun böyle olması kaçınılmazdı zaten.

hala doğuda üçüncüler ama bu gidişi durduramazlarsa papaz bu sefer pilav yiyemeyecek.
  • benim için evinde 148 sayı yemiş takımdır. 148 maç üst üste kazansalar bile ben o 148 sayıyı unutmam arkadaş.
  • bu sezon maclarda toplam sürenin %67.4'ünü +30 yaş oyuncuların kullandığı takım. buna rağmen ortalama üstü hızda oynamaya çalışıyorlar. ( ligde 13. sıradalar ) ya koçluğu lebron'dan alıp oyuncuların kapasitelerine göre oynatacak bir koç bulacaklar ya da oyuna uygun oyuncular takıma katılmalı. oynanan oyun ile kadro çok uyumsuz.
hesabın var mı? giriş yap