• ulan surda ((bkz: #92441996)) bi trolleme yapmistim, comolli clinton njie'yi istiyo diye, aradan bi hafta gecti bi baktim sabri ugan yayininda bundan bahsediyo. kahkaha attim, tam baslik acicam sabri ugan'in muthis gazeteciligi diye, dedim basinda baska trolume gelen oldu mu diye bakiyim dedim. bi baktim adamlar benden 2 gun once haberini yapmislar comolli njie'yi istiyor diye. yani ben mi tufaya gelmis oldum artik, yoksa kafalar mi ayni calisiyo bilemedim. asdfasdfasdf
  • 5.5m euro bonsevis bedeliyle dynamo moscow takımına transfer olup 4 yıllık sözleşme imzalayan futbolcu.
  • nkodou'nun daha skorer versiyonu besiktas'in talip olmasini isterim
  • sivasspor’un anlaştığı kanat forvet.
  • tam rıza hoca topçusu
  • kariyeri düşüşte olan top tepici, sivas yeniden doğanların şehri olmuştur.
    rıza hocanın elinde katkı verecektir, sivasspor'umuza hayırlı olsun.
  • ligin tozunu attirirsa şaşırmayacağımız kanat forvet.
  • sakatlık, kaza, bela, sağlık sorunu yaşamazsa 2023-2024 sezonuna damga vuracağını düşündüğüm futbolcudur. özellikle sivasspor'un anadolu takımlarıyla oynayacağı maçlarda kan kusturacaktır. aynı zamanda bek zaafiyeti gösteren dört büyüklere de.
  • götü başı ayrı oynamaz, sivas gecelerine kendini kaptırmazsa fena topçu. büyük takım maçlarında adından söz ettirecektir
  • x

moskovada doğdu sanki pezevenk anne babası bidondan terlik yapmıştır buna küçükken.
hesabın var mı? giriş yap