• chanel´in üzüm, bergamut, gül, yasemin, paculi ve sandal agaci notalarindan olusan yeni siyah parfümü.
  • "parfümün üst notalarında greyfurt, bergamot, portakal, kalp notalarında yasemin, gün, kırmızı geranium, paçuli, temel notalarında ise vanilya, sandalağacı ve misk bulunuyor."

sanırım 400 lira civarı bir fiyatta satılıyor şu an 100 ml'leri (tabii ki edt değil edp). merak ettiğim kokulardan, denemek istiyorum bir an önce.

şişesi bile çok güzel.
  • amerika'da 100 ml'lik olanı 130 dolara satılırken türkiye'de 415 liraya satılması tam anlamıyla yok artıktır. fransa fiyatlarını ise bilemeyeceğim, ama denedikten sonra şunu diyebilirim ki gerçekten güzel bir koku. chance kadar hafif değil, klasik denebilecek kadar ağır değil tende güzel duran bir koku.
  • sırf parfüm denemek için bile hazırlanıp dışarı çıkabilen biri olarak kesinlikle beğendiğim bir koku. bir kere deneyip aldığım ikinci parfümdür ilki yini chanel grubundandı ne hikmetse
  • uzun siyah saçlı ve esmer güzeli bir kadının teni ile birleştiğinde kışkırtıcı olması kuvvetle muhtemel chanel parfümü.
  • kokusunun güzelliği görecelidir ancak kalıcılık konusunda aşmış kadın parfümüdür.
  • chanel’in açık ara en güzel parfümüdür. her kullandığında insana kendini gizemli biriymiş gibi hissettirir.
  • bir erkek olarak beni fazla kışkırtan koku. koyu tenlerde sessiz bir çığlık gibi
  • baharatli,sekerli,pudrali ya da fazla ciceksi koku sevmeyenler icin ideal. yakinda sana donecegim, biliyorum.
  • chanel'in birbirinden güzel parfümlerinden biri, adı noir diye geçse de o kadar karanlık değil, hatta coco'dan daha bile fresh bence, elimdeki 100 ml'lik şişe biterse mutlaka alırım dediklerimden. kalıcılığı, yayılımı komple kaliteli, iyi ki almışım dediğim parfümlerden.
hesabın var mı? giriş yap