şükela:  tümü | bugün
  • internette rast geldiğim video,
    ypg üniformalı kürtçe konuşan militanlar bir çocukcağızı tarayarak öldürüyor ve gülüyorlar.
    böyle bir vahşeti neden dünya ile paylaşıp bu bebek katillerinin ipliklerini pazara çıkarmıyoruz ki.

https://www.dailymotion.com/video/x6ebfp6
  • tesadüfen demeyelim ama kötü bir olay.
  • orospu çocuğu göz göre göre çocuğu taradı lan. vay ben senin 7 ceddinin. şerefsiz kansız piçler.
  • cehapeli arkadaşlar lütven bu başlığa girmeyelim, oy kaybederiz. zaten akepe servis etmiştir bunu da.
  • en sonda o çocuğu öldürdü diye "her biji" diyor, "çok yaşa" demek.

sözlükte bu yaratıklara saldırıyoruz diye bu yaratıkları destekleyen ve ölmelerine üzülen,sinirlenen herkes kendi dinini,ırkını, cinsini değil insanlığını sorgulasın. bunlar insan değil çünkü.
  • bok çukurunda sıradan bir gün daha. 2. dünya savaşında nazilerin vahşetlerinden sonra ortadoğu, canilerin ve vahşetlerin birbiriyle yarıştığı, cehennem simülasyonu haline gelmiştir. ilk değildir, son da olmayacaktır. korkarım ki bu coğrafyada değişen tek şey ölen ve öldürenlerin tarafı olacak...
  • terörist nedir? cevabını şimdi aldım.bir damla vicdanı olmayan nefes alan insana terörist deniyormuş.bakın hayvana demedim, hayvan bile yeri geliyor avını öldürmeyip bırakabiliyor.
  • bu it soylarının özgürlük savaşçısı olduğunu iddia eden it oğlu itlerin gözüne sokmak lazım.
  • merdan beyin zararsız "seküler " (!) teröristleri degil mi bu yaratıklar...
  • şu çocuktan ne istediniz. bu ypg'nin bölgede soykırım amacının ilanından başka bir şey değildir. etnik temizlikçi şerefsizler sizi.

uzun süredir pkk haberlerine karşı hissiyatsızlaşmıştım. sinirlerim bozuldu. bir de gülüyor ruh hastası katiller.