şükela:  tümü | bugün
 • küçükçekme’de belediye logolu bir kabı mamayla dolduran vicdanlı bir insana erişkin çocuğu kediden korkuyor bahanesiyle mama verilmesine engel olan kadın.

  https://www.facebook.com/…sts/3321426267888137/?d=n
 • birazdan hunharca kınanacak kadındır.
  sonuçta kadın ya ruh hastası ya da gerçekten çocuğuna kedi saldırmış.
  iki durumu da düzeltemeyiz.

  mama veren teyze 100 metre ileri koysa da bu kadar yaygara çıkmasa. kadının kapısını önüne koymak zorunda değil sonuçta.
  o zaman da günlük ardinal stoğunu dolduramaz...
 • saçmalayan değil, gayet de haklı olan kadındır. çocuğunun kediden korkması da gayet normaldir. videoya alan şahıs da kendini haklı çıkarmak için kadının söylediğiyle tamamen alakasız, zehirleyelim mi o zaman gibi şeyler söylüyor. bu hayvanseverlik falan değil, rahatsızlıktır. ayrıca herhangi bir kişiyi isteği dışında videoya alıp sosyal medyanın önüne atamazsın.
 • bana sacmalamis gibi gelmedi.
 • ben de karanlıktan korkuyorum güneş batmasın
 • kedi-köpekseverlikle hayvanseverlik aynı olgular değil.
 • genelde bu tip başı ve sonu belli olmayan videolara entry girmem fakat bu videoda tepkisini dile getiren sarışın kadın kesinlikle haklı.

  kedilerin yavruları olduğu için tam kapısının çıkış noktasında bulunmaları neticesinde kedinin hırçın davranışlarına maruz kalan çocukları olduğunu söylüyor.*

  devamında mama kaplarının farklı bir noktaya koyulabileceğini sakin bir dille ifade ediyor. *videoyu çeken kadın gereksiz bir duyar kasarak, konuyu sosyal medyaya yayma gibi tehditler savuruyor.*hayvan haklarını ihlal eden bir durum gözükmüyor.*

  insanlar artık bu hayvan hakları konusunda, iyice sosyopat bir hale büründüler. diğer insanların durumdan rahatsızlık duyup duymadıkları umurlarında değil. hayvanları sevip, insanlara saygısızlık yapman seni iyi bir birey yapmıyor fakat yine de sen bilirsin.
 • bir hayvansever olarak söylüyorum:
  hiç de saçmalamayan kadındır. asıl saçmalayan, bir halt ettiğini zannedip, çekim yaparak suç işleyen kadındır.

  sonuç olarak başlığın öznesi olan kadın hayvanlara bir zarar vermiyor ve şikayetinde haklı olabilir, yani çocukları ve hatta kendisi korkuyor olabilir. kadının tam evinin önü neticede. kedilerin illa ki tam orada yemek yemek zorunda olduğunu düşünmüyorum.

  kendisini aktivist zanneden bu panter emeller yüzünden, insanlar seveceği varsa da nefret besliyor hayvanlara karşı.

  gerçek hayvanseverlik bu değil.

  edit: tdk'ya baktım doğru yazılış: hayvansever (bitişik) miş
 • çekim yapan kişi haksızdır videoya alınan kişi çok güzel bir şekilde derdini anlatmaya çalışmış/anlatmıştır. demogoji yapıp zehirliyelim diyip üste çıkmaya çalışması ise komik.
 • kaç insana yoldaş oldum, maddi manevi destek oldum. yardımseverim, hayvanlara eziyetin engellenmesi için hukuki bir takım desteklerim var vs... kedi köpek sevemiyorum. uzaktan severim, huylanırım. kedi köpek yanimda dolaşirken pist ya da hoşt dediğimde, hayatinda tek yaptiği kediye mama verip basini oksamak olan cazgırın biri; 'sen şöylesin sen böylesin hayvan düşmani' vs gibi laflarla kendi egosunu tatmin etmeye kalkarsa elin içinde rezil ederim o bencili... kimsenin evinin önüne, çöpten yiyecek bulabilme gibi şansı da olan kedileri toplayamazsın. ayrıca kadın kendini çok güzel izah etmiş, sen beni evimin önünde izinsiz çekemezsin diyor. keditapar ise bakın darp ediyorlar diyor. kedi üstünden iyi kalpli bir insan olmaya çalışıp, prim yapmayın ya mide bulandırıcı.