• bir "takma diş" temizleme tableti markası.takma dişlerinizi uygun bir kaba koyup ılık su ilave ediyor ve tabletten bir adet içine atıyorsunuz.15 dakikada dişler tertemiz oluyor.aklınızda bulunsun ilerde lazım olur.
  • aynı zamanda bir takma diş yapıştırıcısı markası. hem toz hem de krem olarak piyasada bulunabilir.
  • reklamdaki teyzeden özür dileyerek belirtmek isterim. reklamı ilk duyuş anım tv ekranına bakmadığım bir zamana denk gelmiştir. yayın değiştiği gibi çıkan reklamdaki ilk cümleyi "sümük yemeye bayılırım" şeklinde anlayıp dehşete düşmeme sebep olmuştur.
    nereden bileyim takma dişli olduğunu ve ağzımızı açarak söylediğimiz sesli harflerde büzüşük bir ses çıkaracağını...
  • yamulmuyorsam şimdilik rakibi olmayan protez yapıştırmaya yarayan zımbırtı. açıkta kalmış şöle kıvamındadır yapışkandır. iğrençtir, pek işe yaradığını sanmıyorum.ayrıca reklamlarındaki amcayada baya güldüğümü söylemek isterim
    daha etkili yapıştırma için
    (bkz: implant)
  • gordugum en basarisiz reklam serisine sahip marka. belki vodafonla yarisabilir.
    (bkz: igrenc reklamlar)
  • etekleri zil çalmak deyimini “etekleri zil çalarak simit yemek” şeklinde kullanarak büyük bir anlatım bozukluğu oluşturmuş reklam…
  • gereğinden fazla ve uzun süreli kullanımında aşırı çinko alımına sebep olduğu nedeniyle üretici firma tarafından toplanmaya başlamıştır.*
  • tv'deki reklamıyla bir tür kulak kardeşimi bulmamı sağlamış takma diş şeysi.

o kadının reklamda simit yemeye bayılırım dediği her seferinde ısrarla "sümük yemeye bayılırım" diye anlıyor ve dehşete kapılıyordum. geçenlerde merak edip benim gibi kaç kişinin reklamı böyle anladığını görmek için google da "corega+sümük" yazıp arattım. sonuç beni buraya getirdi işte.
  • reklamlarında diş doktoru olarak soner sarıkabadayı'yı oynatıyor niyeyse. yeme bizi corega!
  • derdi bulunmayan ve hedef kitle olmayan kişilerce reklamı başarısız bulunan, gayet başarılı ürün.
hesabın var mı? giriş yap