şükela:  tümü | bugün
 • ne yazık ki türkiye'nin dayanma gücü yok.

  3000 tl maaş alıp, 4000 tl harcadığınızı düşünün. ülkemiz bu durum da ve şu anda virüs etkisiyle 3000 tl maaşı da alamayacak. doğal kaynağımız yok , biraz güney de petrol biraz kuzey de doğal gaz varken gerçekten şanssız bir coğrafya da olduğumuz bir gerçek. e satılacak özelleştirilecekte pek bir şey kalmadı.

  bir çok kayıt dışı çalışan insan ve aileleri çok zor durum da. tabi ki ülke yöneticileri de bu durumu biliyor. insanlar dayanma güçlerini zorluyorlar. ancak bu dayanma gücünün bir sınırı var ve bu sınır çok uzakta değil. eğer şu an ki ekonomik durum bu şekil de devam ederse ilk olarak suç oranlarında artış görülecek. daha ilerisini yazmaya dilim vatmıyor ve zaten bu duruma geleceğimize de inanmıyorum.

  olayın akp veya chp ile bir alakası yok. hangi parti olursa olsun yasakları bitirmek zorunda. virüs devam ederken elimiz mecbur yasakları kaldıracağız.

  sonuç ne olacak açıkçası gelecekten korkuyorum ...
 • ulan amk o kadar vergi nereye gidiyor 3-4 ay mı önümüzü görebiliyoruz. bütün şirketler aynı şekilde yok battı yok batıyor amk sizin gibi yönetilen şirketlerinizin o kadar kazandığımız para sizi sadece 3-4 ay mı idare edebiliyor.
 • hadi tamam 2020'yi böyle kör topal kapattık.
  bu salgın lar bir daha yine olacak mı olursa yine böyle karantinalar dayatılacak mı ?
  asıl soru bu.
  işte zırt pırt böyle salgın cıkarsa işte o vakit dünya boğanın boynuzlarına oturur.