• bir doktor arkadaşım sayfasında paylaşmış. coronavirüslü hasta doktora defaten tükürmüş ve darp etmeye kalkmış. işte doktorlar böyle cehaletle de uğraşıyorlar.

kaynak: https://ibb.co/1zh4zz5 (link değiştirildi)

edit: defaten kelimesinin defaatle olması gerektiğine dair mesaj aldım. ancak yazı öyle yazıyor. defaatle de olabilir
    edit-2: fav almak gibi bir derdim yok. doktor arkadaşım kendi hesabında paylaşmış. ona sorarak teyit ederek burada paylaştım sadece.
  • sorumsuzluk kelimesinin içine sığmayacak ahlaksız eylemdir. çok hoş görüyoruz bu tarz olayları, ağır para cezaları verseler ve o paraları yine korona virüsle mücadelede kullansalar keşke. bu hayvanların ülkeye tek faydası ceza ödemeleri olur diye düşünüyorum.
  • yok artık
  • ya bu adami alip bir hucreye atip olume terk etmek gerek. bir de karantina servisinden cikip gitmisler.
  • bu tip hastalar için doktorlara uyuşturucu iğne atan tüfeklerden vermek lazım.
    uzaktan vurup bayıltsınlar, ondan sonra teşhis ve tedavi sürecine geçilebilir.

edit: hatta bu görevi yapacak doktorları da buldum , sniper anestezi uzmanları.
    snistezistler..
  • bu kadar şerefsiz olmak için ne ile beslenmek gerekiyor acaba, şerefsizliğin sınırlarını aşacak nitelikte bir eylem.
  • sövmeyeceğim.
    sövmeyeceğim
    sövmeyeceğim.
    sövvvvv ulan şerefsiz pislik. o yüzüne tükürdüğün, darp etmeye kalktığın doktor ve doktorlar sizi yaşatmak için kendi hayatlarını riske atıyor. ve sizin aldığınız oksijene yazık

çok cahilsiniz çok. keşke ölseniz.

edit : lan ssövmeyeceğim dedim. bir günü de küfürsüz geçireyim dedim ama yok. illa küfür edeceğim yani.
    ulan size oksijen sağlayan ağacın yaprağını sikeyim emi.
    (bkz: #104285034)
  • yoğun bakım ünitesi israfı,
    döl israfı,
    oksijen israfı,
    eğitim israfı.
  • virüs daha zararsız.

bizler için gece gündüz çalışan, emek harcayan, belki ailesini çocuklarını bilmem kaç gündür görmeyen, maske, koruyucu vs sebebiyle nefes dahi alamayan bu insanlara bunu yapan birisi iflah olmaz. azıcık umudumuz olunca insanlıktan, birisi çıkıp gerçekleri böyle çarpıyor suratımıza.

sayın hocam bu gibilere tıp dilinde ne diyorsunuz bilemiyorum ve yaptığını ben affetmezdim ama onun adına özür diliyorum.
  • iki taraflı dinlenecek bir şey değildir. kimse doktora ne tükürebilir ne de şiddet uygulayabilir.

bahsi geçen adam sars-cov-2 + olduğunu bilmesinden ötürü bir de yargı karşısında bulaştırma suçundan hesap vermelidir.

not: doktor moktor değilim.
hesabın var mı? giriş yap