şükela:  tümü | bugün
  • yoldan müşteri toplayan müessesemsi.
    gayet lakayıt, özensiz ve kalitesiz pazarlama yöntemleriyle çalışırlar. müşteriye sorun çıkarma, işleri çıkmaza sürükeyip ısrarcı davranma ve çözümsüzlükte üstlerine yok.
    buraya gidenin,aldananın aklını seveyim!
  • cosmopark clinic'ten uzak durulmasi onemle tavsiye olunur. sikayetvar.com'a mutlaka ugrayin. zabita taklidi yapip sikayetci oldugundan suphe ettikleri bir kac musteriyi aramisliklari, sindirerek intikam almaya calismisliklari dahi vardir. "ben zabita amirliginden gulumser!" asdsdsf... ancak senedi imzalatana kadar cok sicakkanli davranirlar, dikkat.

    bir kac tavsiye... lazer epilasyon icin gideceginiz yeri iyi arastirin. lazer epilasyon icin kullandiklari makinanin marka/modelini alip arastirmanizi o sekilde yapin. bazi makinalar tuylerin gec cikmasini sagladigi icin illuzyon yaratirlar. tuyleri dokuyor sanip bosa para odersiniz. ayrica randevu sisteminin iyi calistigina emin olun. sistem iyi oturmamissa epilasyon yapilacak donem icin randevu alamazsiniz ve tuyleriniz seans bitmesine ragmen dokulmuyorsa buyuk ihtimalle "uygun donemde gelmediginiz icin tuylerin dokulmemesi bizim ve makinamizin degil sizin sucunuz." denir.