şükela:  tümü | bugün
 • yoldan müşteri toplayan müessesemsi.
  gayet lakayıt, özensiz ve kalitesiz pazarlama yöntemleriyle çalışırlar. müşteriye sorun çıkarma, işleri çıkmaza sürükeyip ısrarcı davranma ve çözümsüzlükte üstlerine yok.
  buraya gidenin,aldananın aklını seveyim!
 • cosmopark clinic'ten uzak durulmasi onemle tavsiye olunur. sikayetvar.com'a mutlaka ugrayin. zabita taklidi yapip sikayetci oldugundan suphe ettikleri bir kac musteriyi aramisliklari, sindirerek intikam almaya calismisliklari dahi vardir. "ben zabita amirliginden gulumser!" asdsdsf... ancak senedi imzalatana kadar cok sicakkanli davranirlar, dikkat.

  bir kac tavsiye... lazer epilasyon icin gideceginiz yeri iyi arastirin. lazer epilasyon icin kullandiklari makinanin marka/modelini alip arastirmanizi o sekilde yapin. bazi makinalar tuylerin gec cikmasini sagladigi icin illuzyon yaratirlar. tuyleri dokuyor sanip bosa para odersiniz. ayrica randevu sisteminin iyi calistigina emin olun. sistem iyi oturmamissa epilasyon yapilacak donem icin randevu alamazsiniz ve tuyleriniz seans bitmesine ragmen dokulmuyorsa buyuk ihtimalle "uygun donemde gelmediginiz icin tuylerin dokulmemesi bizim ve makinamizin degil sizin sucunuz." denir.
 • vizyonsuz, güven vermeyen sahipleri, kötü çalışma şartları, allah düşürmesin..
 • beşiktaşta broşür ile lazer epilasyon uygulaması satmaya çalışanlardan uzak durmak gerekiyor.

  bundan 2 sene önce buraya 2 bölge için 1000 tl verdim, 8 seans gittim ve hiçbir değişim olmadı. tekrar gidince de üzgünüm, biz bitirme garantisi vermedik dediler. her tarafımda aynı şekilde hiç sanki lazere gitmemişim gibi çıkmaya devam etti. halbuki ikna ederken, imzayı atmadan önce neler neler diyorlardı.
  inanmamak lazım böylelerine.

  sizde elinize broşür geçince bu entry i okuyanlardansanız lütfen uzak durun. ve kayıt yaptırmayın.

  üstelik beni ikna edene kadar da takla bile attılar o derece. umarım bu kriz zamanı batarlar. hakkımı helal etmiyorum çünkü.
 • bir diğer benzeri için (bkz: dermotech)