• arkadaşlar covid için mutfak banyo salon apartman girisi ve kapı önünde asılabilecek a4 kadar uyarı ve best practice çalışması yapan yapmayı düşünen yapacak olan yetenekli kibar hevesli müsait arkadaşlar var mı?
  • öncelikle, bu başlığı ilerleyen günlerde biz yazarlar, yakınları ve birinci ağızdan duyup emin oldukları enfekte insanlar hakkında ihtiyaç, durum, deneyim ve bilgi paylaşmak amacıyla açtım. lütfen kulaktan dolma, sosyal mecralardan edindiğiniz ve emin olmadığınız bilgilerle başlığı lütfen ama lütfen kirletmeyin.

malum enfekte insan sayıları her geçen gün biner biner artmakta. bu süreçten her birimizin olabildiğince sağlam çıkabilmesi adına lütfen başlığı manipüle edecek, yanıltacak herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmaktan en azından kendi faydanıza olacağını düşünerek lütfen kaçının. bu tüm insanlığın ve ülkemizin tek ortak sorunu. vereceğimiz her doğru bilgi hayat kurtarabilir ve her yanlış bilgi hayatımıza mal olabilir. pandeminin ülkemizdeki 2. haftasında herhalde konunun ciddiyetinin farkına varmayan kimse kalmamıştır.

diğer ülkelerdeki trajik tablolardan bahsetmek istemiyorum. ülkemizin ekonomik, toplumsal ve yönetimsel gerçeklerini de gözeterek covid 19 mağduriyetlerinin gerçekleşmemesini temenni ediyorum.

herkese sabır ve soğukkanlılık diliyorum.
  • paketi hasta biri tutmuşsa sana da gecebilir.
  • yüzeylerde nasıl ve ne kadar süre kaldığına dair şöyle bir yazı var: https://evrimagaci.org/…de-kac-gun-aktif-kalir-8396
hesabın var mı? giriş yap