• atakan kayalar bunu beğendi.
  • önümüzdeki şu bir ay, ders çalışmak için milli kütüphane'ye tercih edilmemesi gereken yer. sürekli bir gezinme hali söz konusu ama yeni açıldığı için anlaşılabilir bir durum bu tabi. yine de gider çalışırım diyorsanız, arabayı park etmekte ve oturacak yer bulmakta sıkıntı yaşamazsınız, bedava kekinizi yerken buraya kaç ton demir gitmiştir diye düşünürsünüz falan.
  • kütüphane üzerinden bile ben yaptım biz yaptık muhabbeti yapan var. okuduğum kadarıyla gerçekten faydalı bir yer yapılmış. umarım gençlerimiz bol bol faydalanır ve ülkeye yararlı işler yaparlar.

tanım: kitaplarla aram pek olmamasına rağmen benim bile ilgimi çeken mega yapıdır.
  • bin tane kitap varsa on tanesi soldur on tane çalışanı varsa onunda da osmanlı bıyığı vardır sözde herkesi ilgilendiren bir kütüphane sözde milletin kütüphanesi
  • akp'yi eleştirmek uğruna gömülmeyecek kütüphane. ama diğer yandan akp'nin gidici olup paçaları tutuşmasaydı böyle birşey yapmayı aklının ucundan bile geçireceğini sanmıyorum. millet bahçesi gezi olaylarından sonra halkın tepkisini dindirmek uğruna gündeme geldi. bu da dışarı beyin göçünü yavaşlatma ve bu sayede oy toplama amaçlı nafile bir çabadan öteye gidemeyecektir.
  • milli kütüphaneyi kapatma projesidir.
  • bütün raflardaki kitapların recep tayyip erdoğan resmi ile kaplanması lazım. tüm kapılarda recep tayiyp erdoğan resmi olması lazım. tüm aynaların yanın recep tayyip erdoğan resmi olması lazım. sonuçta bu cumhuriyet onun ve onun kütüphanesi.
  • yotuberlar rahat bırakmaz burayı artık
  • an itibariyle içerisinde bulunduğum muhteşem yapı. herşey çok güzel düşünülmüş gerçekten insanı araştırmaya, ders çalışmaya teşvik edici bir kütüphane yapılmış. masaların aydınlatması vs bunlar ince konulardır ve benden tam not almıştır.

tek kusur olarak mescidinin küçük olmasını söyleyebilirim. yalnızca altıncı katta olduğunu söylediler ve gittiğimde iki kişilik abdest alma yeri vardı bekledim bayağı. bu sorun da ileride çözülürse kusursuz bir kütüphane olacaktır. yapımında emeği geçen herkese teşekkürler.
  • abi kütüphane iyi hoş mimarisi vs efsane de bu kitap ödünç alma sistemi nedir ya biraz önce bir kitap ödünç aldım kiosktan bana 1 gün iade süresi verdi.
    görevliyle konuştuğumda uzatamayacaklarini soyledi.
    sordum kitabi kütüphaneden çıkaramıyor muyuz diye bana hayır dedi.
    şimdi ben bir roman aldiğimda kütüphanede kaldığım maksimum 24 saat(24 saat kütüphanede kalabilirseniz helal olsun) benim kaldığım ise 3 5 saat içinde bu kitabı ben nasıl bitireyim?
    bunu sordum ve bana hergun gelip biraz okuyup bitirebilirsiniz.
    içimden siktiri çektim tabi çıktım
hesabın var mı? giriş yap