so far so good so what

  • azimli
  • hırçın golcü (284)
  • 3784
  • 43
  • 12
  • 0
  • dün

aşk-ı memnu

kötü karakterin behlül olduğu dizi.

evet, kötü olan behlül. çünkü insanlara değer vermeyen, kendinden başka kimseyi önemsemeyen, paralı amcasının servetine sırtını dayamış, har vurup harman savuran, okulunu bitirme gereği bile duymayan, kadınları birer seks objesinden ibaret gören, onları sikene kadar türlü yalanlarla kandıran, siktikten sonra da bir paçavra gibi kenara atan megaloman bir tip kendisi.

şimdi bu karaktere hayran olacak bir izleyici olabileceğini hiç sanmıyorum. varolan hayranlık da zaten kıvanç tatlıtuğ'adır, her ne kadar bu arkadaş rol becerisi olarak dizinin diğer karakterlerinin bir hayli gerisinde kalıyor olsa da. hatta kıvanç ve hazal dizinin en zayıf oyuncuları diyebilirim.

neyse behlül'e dönelim. hayvanın teki bu. ve anlamıyorum arkadaş, bu adamın son kurbanı olan bihter karaterine bu kadar haksızlık edilmesini ve orospu muamelesi yapılmasını? bu insanlar diziyi nereleriyle izliyorlar cidden merak ediyorum. ulan adam bihter'in peşinde koştu habire, bihter'in ona dönüp baktığı bir an bile yoktu. herif resmen zorla baştan çıkardı bihter'i. daha bihter evlendiğinde göz koymuştu buna. niye durup dururken elif'i hayatından siktir etmek için kastı durdu? yeni kurban bihter olduğu için elbette. önce peyker'i aldatmış ve tekmeyi yemiş bu adamdan zaten bihter en başta hiç hazzetmiyordu ki.

hayır bir de bihter'in riva'da bunu başka bir kızla bastığı olay unutulabilir mi? amcasının karısını düdüklerken bile başka kadını götürme iğrençliğine kadar inmiş bir karakter daha ne kadar hoşgörülebilir ki?

bu dizide bir kadının bir adam tarafından geçmişteki diğerleri gibi itinayla nasıl harcandığını, nasıl aldatıldığını ve hayatının kaydırıldığını görüyoruz. ve hala bihter'e laf edenler var. çarpılırsınız ulan!

devamını okuyayım »
16.04.2010 10:51