• bu kötü dünyaya çocuk getirmek istemiyorum!
  • dar kot giyen erkek görüp sikmek isteyenlerin istatistikini çıkartıyordur kesinlikle. ne kadar göt sikici varmış arkadaş bunu görüyoruz biz de...
  • sağcı mı solcu mu olduğunu anlatmaya çalışıyordur.
  • deri pantolon giyen bir erkeğin vermek istediğinden farklı değildir.
  • yaşlıysa, mesaj açıktır aslında gençler, "karım beğendi aldı ben de giyiyorum...şu sıralar trend felan herhalde...uff karnımı da acayip sıkıyor ha, şu moda geçse de yine bol döküm kıyafetlere dönsek." yani dikkatli bakın, bu mesaj oralarda biryerde yazıyor olması lazım.
  • bendeki göt kimsede yok.

(bkz: dave gahan)
  • sadece ve sadece minyon erkeklere yakışan bi'şey bu dar pantolon dediğimiz hede. kocaman götünüz -veya götünüz bacaklarınızla orantılı değilse- falan varsa unutun yanæææ. zira dalga malzemesi olmaktan öteye gitmiyor. çok gördük bunları, kızların gözünde dave gahan gibi seksi gözükmek adına nice karizma kaybeden adamlar gördüm. he ne oldu, benim gibi kızların ağzına "götü kabak gibi çocuğun ehahahaha" gibi düştüler, bi'şeycikler de olmadı. aynada bir bakın kendinize canlar, göz var izan var. seksi olacağım derdiyle skinny jean'leri geçirmeyin hemen. kocaman göt kadında güzel durabilir elbet ama erkekte değil, lütfen. *
  • emin degilim ama sanatci ve seksi tipler olduklari mesajini aliyorum. boyle pis zaaflarim var lanet olsun
hesabın var mı? giriş yap