şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vücutcular tarafından anabolik etkisinin çok güçlü olması sebebiyle kullanılır. çeşitli kaynaklarda nitrojen balans kanalıyla, kas hücrelerine tesir ettiği söylenir. bununla beraber muazzam bir şekilde vücuda protein bağlar. primobolan %22 oranında bağlarsa deca daha fazlasını bağlar. bu da demek oluyor ki primobolandan daha tesirlidir. kas gücü ve gelişip serpilmeyi en çok etkileyen ilaçlardan biridir.
  kullanıldığı süre içerisinde bir miktar su toplar. uzun etkili bir steroid olduğundan 12 ay sonra bile kanınızda tespit edilebilir. en önemli özelliklerinden biri de tendonları kuvvetlendirmesidir. alındığı süre boyunca ne kadar ağır kaldırırsanız kaldırın eklemler ağrımaz. bilindiği gibi kortison hormonu hücre yıkımını sağlar ancak deca alındığı süre boyunca bunu önleyen bir ilaçtır. erkekler genelde haftada 300-600 mg arası alır, bayan vücutcular ise haftada 100 mg almaları yeterli olur. tabiki testosteronile birlikte alınırsa iş görür. zaten hiç bir kür testosuz olmaz.
  not. doktorunuza danışmadan hiç bir ilacı kullanmayınız.
 • ilk 100 mg'lık enjeksiyondan sonra dahi doğal testosteron seviyenizi 10 gün içinde sıfırlar. eklemleri koruyucu etkisi yüzünden daha iyi antrenman çıkarmanızı sağlar.
 • taşaklarınızı küçültür, pipinizi kaldırmaz.
 • kimbo slice in olumune yol actigi soylenen anabolik steroid.
 • ergenlikten beri eklemlerinde hassasiyet ve oynaklık vardı, 3 gün önce aynaya baktım ve eklemlerimi eskisi gibi çıtlatamadığımı fark ettim, yeniden doğmuş gibi oldum. çok güçlenmiş omuzlarım. şu günlerde baya üzüldüğüm olayların üstüne çok iyi geldi bu. bench press de 2 haftada 2 kat arttı kaldırabildiğim ağırlık, spor salonunun sahibinin bile dikkatini çekti.

  genetiğim aslında iyiymiş onu anladım, yaşama sevincim arttı birden. doğal olarak v vucut hattı vermiş allah, ben salak gibi spor yapmayarak bunu değerlendirmemişim yıllarca. bu maddelere öcü gibi bakılıyor, tam ilaçları bırakmak üzereyken eklemlerimdeki düzelmeyi görünce bırakmamaya karar verdim.