109 entry daha
  • yönetim kurulunda chpnin atadığı üyeler bulunan iş bankasından sonra, chp parti disiplinin kurulunun da sarıgül ile rüşvet ilişkisi içersinde olduğunu iddia etmiştir.

bir sonraki adım olarak sarıgülün belediye başkan adayı olmak için kendisine rüşvet verdiğini iddia edecektir kanımca.
  • aynı konuşma içersinde, bülent arınçla ilgili, şu iki cümleyi kullanabilmiş olan insan evladı:
    1) "öncelikle, bir meclis başkanı'nın partiler üstü konumunu bir yana bırakarak, sert ve sıcak tartışmaya girmesi doğru değil."
    2) "arınç'ın çıkışı bir aczin ifadesi. dört yıldır iktidardasınız, bu konularda hiçbir ilerleme sağlayamamışsınız,..."

sayın baykala sormak lazım, doğru olan partiler üstü olmasıysa, "iktidarsınız" diyerek eleştirmek mantıksız değil mi? ya da iktidarın yaptıklarından sorumlu tutulacaksa "partiler üstü konumunu" koruyamaması son derece normal değil midir?

insan biraz düşünüyor, bunlar nasıl bir arada kullanılabilir diye. sonra akla kullananın baykal olduğu geliyor. muhalefet anlayışı (ister parti içi, ister parti dışı) sadece bağcı dövmek olan bir kişi olduğu için, hoşgörülüyor.
  • samsunspor ve diyarbakırspor yerine hangi takımların düşürülmesi (veya alttan hangi takımların süper lige çıkmaması) gerektiğini açıklamasını beklediğim kişi.

bi laf ediyosan destekli edicen.

esismenden uyarı editi: ligdeki takım sayısı artsın demiş sayın baykal. iddaaya mı sardı nedir?
  • bazı insanlarda bir takıntı vardır, yakın çevresindekilerin tahammül sınırını devamlı sınar. "bakalım bunu yapınca da beni sevmeye devam edecek mi" diye diye devamlı dozu arttırır.

deniz baykal bunu bi ülkeye yapıyor. bakalım ne zaman patlayacak karşısındakiler.
5229 entry daha
hesabın var mı? giriş yap