• zeka seviyesiyle şaşkınlık veren öğrencidir. dersten ve kendisinden tiksindirir insanı. hele bir de hocayla ardı arkası olmayan bomboş bir tartışmaya girerse bu öğrenci, ümüğünü sıkıveresim gelir.
  • bir keresinde bir arkadaşım ve tarih öğretmenim derste benim hakkımda konuşurlarken arkadaşım "derste hep matematik falan çözüyosun o zaman çok zeki duruyorsun ama o sorduğun sorulardan sonra bundan şüphe ediyorum" demişti. öğretmen de "önemli olan ikisini hangi oranda yaptığı" demişti. sanırım merak edip sormak ile boş konuşmak arasında bir çizgi var.
  • sürücü kurslarında bol bol bulunur bu insanlardan.
  • canlı troll'dür.
  • dersi kaynatıyordur.
  • -hocam bu konu sınavda çıkar mı ?
  • aynı zamanda her sınav başlarken, önceki gece hazırlandığı, eğitim tarihinin en geri zekalı sorusunu da sorar:
    - istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz hocam ?

lafa bak bak tipini siktiğime bak, ne cevap bekliyorsun acaba o soruyu ısrarla sorarken, 'hayır kızım bir baştan bir sondan yapılacak' mı desin ?

10 sene sonra da gelip anlamadığı ve detaylarını bilmediği bir konu hakkında, "arkadaşlar konunun ciddiyetinin farkında mıyız " diye mail atan mala evriliyorlar.
  • dersin sonunda sorularıyla bütün sınıfı kitleyenleri vardır. hele günün son dersiyse adamı boğazlamak istersin.
  • "avrupa ülkelerine marshall planı sayesinde yardım yapılırken bu konu hakkında uruguayın tutumu ne olmuştur???"
  • bir de bunlar yüzünden ders uzar da uzar. doğru düzgün sorular sorsa tamam boş boş konuşur. bak düşündükçe bunaldım.
hesabın var mı? giriş yap