• yeni kurulan bir forex firmasi. cig gibi artiyor bu firmalar, durduramiyoruz.
  • forex tv isimli, web sunucularının yavaşlığından hiç bir şey izlenmesi mümkün olmayan, izlense bile sadece vpn kullanan kişilerin izleyebileceği bir proje başlatmış şirket
  • rakip olsak bile iyi bir reklam filmi yapmış şirkettir. kendilerini tebrik ediyoruz.

paranızı böyle büyütemezsiniz
  • dalgalandım da duruldum reklamıyla kafa siken kuruluş.
  • http://i.imgur.com/c3hee.jpg
    kur 1.79 indiğinde de 100 tl zarar edildiği için sorun yoktur. kur anlık olarak 1,8 kuruş indiğinde zarar 100 doları aştığı için (gerçi kur bugün 2,87 olmuş ama o gün için konuşalım) müşteriye sormadan şirket ters satışı yaptığı için hop o yüz dolar buhar oldu :) zaten fx firmaları parayı buradan kaldırıyor, sonuçta dalgalı kur olduğundan anlık düşüşler, müşterinin ortaya koyduğu parayı geçtiğinden otomatik ters satış ile şirket paranın üstüne yatıyor. bu durum tamamen yasaldır.
    100 misli kaldıraç adamı iyi kaldırır.
  • çok daha kaliteli şirketler varken en çok reklam oynatan forex şirketi. kalitesiz hizmet ve platform verdiklerini kendi müşteri temsilcileri bile söylüyor sıkışınca. yakında düzelecek diyorlar, gelmedi o tarih bir düzelsin.
  • bilgi için gizli no ile aramama rağmen ertesi günü beni defalarca arayıp açınca da ismimle hitap eden ciddiyetsiz şirket. ben aramanızı istemiyorum dediğimde de hafiften atarlı bir şekilde " aranmak istenmiyor musunuz beyefendiğ ?! " denmesi de cabası. ben ararım kardeşim sizi sen neden arıyorsun beni ne hakla ? düpe düz kimlik hırsızlığı gizli no falan da kar etmiyor. zaten bütün bilgilerimiz her bilgimiz toplanıp satılıyor bunlara tc no lar zaten herkesin elinde... kısacası bunun yerine başka şirketlere bakın derim. şu aramayı yapmasalardı belki düşünebilirdim şimdi babayı alırlar... *
hesabın var mı? giriş yap