• digiturk'ün müşterilerini sorunlu durumlarda aradığı merkez. eğer bir itiraz, bir şikayet ile kayıt bırakmışsanız size bu merkezden dönüş yapıyorlar.

telefondaki görevli sizi korkutmak ve psikolojik olarak gardınızı düşürmek için sert bir ses tonu ile konuşmaya başlıyor ve eğer siz pısırık pısırık dinliyorsanız kadının her dediğini kabul edip kapatıyorsunuz. şayet davanızda haklıysanız ve siz de sertliğe sertlikle karşılık verirseniz kuzu kuzu kabulleniyorlar ve istediğinizi yapıyorlar. yani yine her zaman olduğu gibi sesin çıkmıyorsa eziyorlar. lanet olsun böyle müşteri yönetimine.
  • 2005 yılından bu yana digitürk kullanıcısıyım. 13 yıldır yeri geldi kavga ettik yeri geldi fiyatlarda anlaşamadık, yayın paketlerini değiştirdik ama 13 yıldır ilişkimiz devam ediyor.
    bu yıl almamış olduğum servis hizmetine karşılık benden tahsil edilen 35 tl tutarındaki servis ücretine itirazımı online işlemlerden yaptım.
    hiç beklemediğim şekilde şikayetim ile çok ilgilendiler. defalarca sorunun çözümü için aradılar. 25 ağustos tarihinde başladığım itirazım bugün itibaren olumlu sonuçlanmıştır.

ilk kez digitürk'te bir şeylerin değiştiğine tanık oldum.

digitürk çözüm merkezinden elif hanım....ara sıra arayın beni. aramanıza çok alıştım :)
  • çözmeme üzerine kurulmuştur.hayır üye yapılırken bir telefon ile yapılıyorken abone sonlandırmak neden bu kadar zor,hatta imkansıza yakın
hesabın var mı? giriş yap