2473 entry daha
  • geldiğinde yıllık aldığım ve netflix üyeliğimi iptal ettiğim platform. çok kullanan olmadığı için tek ekran alıyordum netflixi ancak görüntü o kadar kötü ki artık dayanamıyorum. bir de yeni zam ile beraber aylık o kötü görüntüye o kadar para vermek istemedim. disneyden memnunum, ufak tefek sorunlar zamanla çözülür.
    ha bir de alaaddinin çizgi dizisini de ekleyin vicdansızlar üç tane eski filmi var sadece sevdiğim.
  • disneyin dizi ve film izleme platformudur. şuanlık daha büyük rakipleri var. bu farkı marvel serisi ve star wars serisi kapatıyor.

sadece star wars için satın aldım. harika gidiyor şuanlık. ımax seçenekleri var hatta yayınlanmayan sahneler veya bir çok extra videolar bulunuyor.
  • cosmos bir uzay serüveni neden yok acaba? natgeo gorunce heyecanlanmistim halbuki.
  • masadayız
  • yeni gelen marvel + netflix ortak yapımı dizilerin izleme sırası;

daredevil, 1. sezon
    jessica jones, 1. sezon
    daredevil, 2. sezon
    luke cage, 1. sezon
    iron fist, 1. sezon
    the defenders
    the punisher, 1. sezon
    jessica jones, 2. sezon
    luke cage, 2. sezon
    iron fist, 2. sezon
    daredevil, 3. sezon
    the punisher, 2. sezon
    jessica jones, 3. sezon
  • bunu büyük ümitlerle bekliyordum ve yıllık indirim için de kayıt olmuştum ama şimdilik benim için bir hayal kırıklığı oldu.

içeriği çocuk ve teenager işi.
    türkiye'deki çoğu cihazda uygulaması yok.
    uygulamaya girdiğinizde, abone olmadan içeriği gösterecek bir demo ekranına bile sahip değil.
    benim gibi marvel ve star wars tarzı içerikten kaçmak için çaba sarf edene kesinlikle hitap etmiyor.
    amazon az yapıyor ama öz yapıyor.
    gerçek sinema ve dizi içeriği için son umudumuz hbo max.

ayrıca netflix'teki çöp marvel dizilerini çekmesi, netflix için bir kazanç olmuş.
  • marvel ve star wars seven benim için bile bir hayalkırıklığı olma yönünde ilerliyor. izlemediğim yapımları izledim bitirdim bile , şimdi aynı filmleri dizileri ( örümcek adam,daredevil,die hard serisi, alien serisi vs.vs.) gbi bilmem kaçıncı kez izlemekten başka bir seçenek sunmuyor. yıllık abonelik kampanyası tam bir sazan avı olmuş. bir ay seyredip kapatmalık bir hizmet oldu benim için. önümüz yaz pek ekleme olmayacaktır umarım sonbahar ile birlikte iyi bir atak yapar yoksa pek uzun ömürlü olmayacak gibi.
    ( defalarca izlediğim örümcek adam filmlerini veya daredevil jessica jones gibi dizileri ekleme sayamıyorum maalesef.)
  • kendi çevremden gördüğüm kadarıyla beklentinin altında kaldı gibi.
  • 39 nolu hatayı ne yaptıysam aşamadığım oluşum. pc ve tv de hiç sorunsuz izleyebiliyorken telefonda ne yaparsam yapayım açılmıyor.
    yazılan her şeyi denedim yine düzelmedi.
    bütün kullanıcılar aynı anda girdiğimizde sadece benim telefon açmıyor.
  • dün ilk defa bir programı alt yazılı izledim ve yapacağınız işe diye küfür ettim.

waleed ne lan ya da zainab? velid ve zeynep, uways değil üveys ya da veysel. biz türk'üz ve türkçe'ye bu isimler böyle geçmiş.
2133 entry daha
hesabın var mı? giriş yap