• yazı tahtalı sandalye kırarak kutladığı gün.
  • bugün ciddi ciddi ted videosundan sonra oturup, sol elle yazmaya başladım çünkü çocukken solak doğduğumdan korkmuslar ve saglak yapmaya çalışmışlar. işin güzel tarafı okunaklı şekilde yazabiliyormusum. mental olarak iki eli de reaksiyon bazlı sportif becerilerde kullanmak ciddi avantaj. hepimizin günü kutlu olsun.
  • günümüz kutlu olsun.
    yalnız şunu söylemeliyim. her yemek ortamında ay sen de mi solaksın lafını duymaktan hoşlanmıyoruz. herkes kendi yemeğine baksın lütfen :))
  • ilkokulda solaklara uygulanan klasik baskıyla hem sol hem sağ elimle yazmayı öğrendim. tam her şey yolundayken diş hekimliğini kazanmamla hayatım tekrar alt üst oldu . ilk 3 sene preklinik dediğimiz derslerde masa üzerinde çalıştığımız için sol elimi rahatlıkla kullandım. düşünsenize tüm diş işlemlerini sol elle yapabilir hale gelmişken , hasta tedavisi için kliniğe başladığımda dünyam karardı. hiçbir diş üniti solaklara uygun değildi ve sol eli kullanmak imkansız gibi bir şeydi. tarih tekerrür etti ve mezun olana kadar tedavilerde sağ elimi kullanır hale geldim. ofisimi açar açmaz sol elle tedaviye geri döndüm. sonuçta iki elimlede tedavi yapabiliyorum. bu ülkede solak olmak gerçekten zor. günümüz kutlu olsun.
  • yanındakiyle dirsekleri çarpışmasın diye sofranın sol yanına oturmayı gözeten insanların günüdür aynı zamanda. kutlu olsun.
  • günümüz kutlu olsun

solak olmak beni hep çok mutlu etmiştir, ayrıcalıklı bir şey gibi:) bazen en azından solağım diyorum kendi kendime, nasıl farklı bir özelliğim yoksa artık
  • defterimi saat yönünde 90 derece çevirerek yazı yazıyorum.
  • sağ uzuvlarını kullananların egomonyası altında olan bir dünyada direnişimizin başlangıcı olan gündür. bütün baskın sol organ ve uzuvlarımız için kutlu olsun.
  • solağım ama haberim yok
  • annem de solak olduğu ve ilkokulumda sınıf öğretmeni olduğu (benim sınıf öğretmenin değildi ama okuldaydı işte ) için hiç sağ ele zorlanmadım :3 ama el yazım berbat :d
hesabın var mı? giriş yap