61 entry daha
  • iyi ki varsınız. yalnızlığın yapıştığı şu yaşamda yanımda olduğunuz için minnettarım.
  • keşke hala burda olsaydın, seni kırık ayağınla bulduğum gün hala dün gibi. umarım gittiğin yerde mutlusundur.
  • sevgili sipsi başından beri seni evde istememiştim zaten sende bunun farkindaydin sırf arkadaşımın kedi aşkına sustum odama gelip yerini belirlemek için fısır fısır kokularını yaydiginda peşinden koşarak gelip oralara hep osurdum orası benim odamdi çünkü.ama sonra vuruldum sana hayatımda ilk kez bir kediyi böyle sevdim sende sevdin beni biliyorum ben uyuduktan sonra kaçıp kaçıp odama geldin kafama çektiğim yorganıma pinekleyip uyudun.sonrada sonsuz uykuna yattın bir gün.seni asla unutmayacağım kara prens kaza bela olmazsa bir 40-50yil sonra görüşmek dileğiyle
  • gece at gibi koşturmayın, rica ediyorum.
  • sen kayboldun, ben kayboldum. hakikaten tüm beyazım çamur oldu. bilseydim senin gibi bembeyaz bir ankara kedisine 'çamur' adını vermezdim.
  • öncelikle benim evime gelmiş olman benim kedim yapmaz seni. ananı tanımasam küfür ederdim ama aşağı sokakta yaşıyor, biliyoruz çok uysal ve iyi bir kedi. sen böyle bir anadan nasıl çıktın ya. ne baş belası bir tipsin arkadaş. sürekli ensemdesin. ne oyunun biter ne benimle yatmak istemen. ben senin istediğin zaman yatağa girip uyumak zorunda mıyım? her şeyimi parçalarsın, dişlersin. ne ayakkabım kaldı ne pantolon ne koltuk. 10 günde kaç bin lira zararın var. bütün familyanı satsan ödeyemezsin zararı. bu akşam bira içelim dedik, tuvalete gittim geldim, iki bira şişesini dikmişsin kale direği gibi, çerez tabağından bir tane fıstık almışsın, top yapmışsın onu, japon kale maç yapıyorsun kendi kendine. nasıl bir piskopatsın oğlum sen. korkutma beni. bana bulaşmadan yaşa git ne olur ya. mamanın da en kalitesini aldım, eskisini beğenmedin. sanki sokakta hergün bal börek yiyordun, götüm. suyun orada kapta. ye mamanı iç suyunu. 3 katlı ev, istesen karşılaşmayız bile. sen ayrı dünyanda yaşa ben ayrı. merdivenlerde karşılaşırsak birbirimize selam verir geçeriz. beni başka şeyler yapmaya zorlama. evden atarsam olay olur. o seçeneği yapamam ama senin bugını buldum aslanım. oda spreyinden felaket tırsıyorsun. görünce bile kaçacak delik arıyorsun. uyurken yaklaşır üzerine sıkarım. ona göre.
  • banyoda seni boğmaya çalışıyoruz gibi davranma büyüdün artık
  • miko! sabahın 6'sinda yatağıma gelip, boğa gibi kafama tosluyorsun, beni alarm çalmadan bu yataktan kimse kaldıramaz diye seni uyarıyorum ama anlamıyorsun, buraya yazıyorum belki okuyarak anlarsın.

ben alarm çalmadan kalkmam. git neneni kaldır.
    burnumun dibinde durup kafanı yanağıma toslaman bir şey değiştirmeyecek.
  • miyaaav
  • sakın öleyim deme.
1573 entry daha
hesabın var mı? giriş yap