• düşünüyorum da bazen, imkanım olsa, hayatıma girdiğin kısmı kanata kanata kazır çıkartırım.
  • ortaokukdayken hayatıma girdiğin zaman kendimi en güçlü kişisi sanardım çocuktuk falan ama gerçekten böyleydi şimdi büyüdük falan ama şuan artık hayatımda değilsin malesef. sana doya doya sarılamıyorum, saçını okşuyamıyorum, en önemliside seni sevdiğimi sana haykıramıyorum ve bu beni içten içe bitiriyor, yaşama isteğimi azaltıyor.
  • her gece sevdiğim insanlara sevdiğim şarkılardan bir tane atardım.son 1 aydır atabileceğim kimseyi bulamadım.
    sen seversin,gözünü kapat,yaslan arkana.
    son arzum
  • seni tanıdığımdan beri ilk doğum günün. hiçbir zaman kutlayamayacağım ama olsun.
    doğum günün kutlu olsun.
  • iki gün önce, akşam üzeri hazırlanıp yürüyüşe çıktım. 5 dk sonra bir ses kulağımda yankılandı: renatosanches! naber? napıyorsun? kafamdaki dalga dalga gelen düşüncelerin ağırlığından olsa gerek ilk önce pek algılayamadım. onu fark ettiğimde çooook eski ev arkadaşım olduğunu gördüm. bayağı kilo almış, gözlerinin feri kaçmış ve umutsuzluk tüm yüzünü ele geçirmiş gibiydi. yüzündeki çaresizliğin yanı sıra birçok sıkıntının onu çekiştirip dermansızlaştırdığını gördüm. anı geçiştirici birkaç kelimeden sonra yürümeye devam ettim. çünkü en kötü günlerinde yanında olduğum ve çok sevdiğim arkadaşımın benimle birlikte sadece parasal sebeplerden eve çıktığını fark etmiştim. eve çıktık bir sene dişlerimi sıkarak kibirli davranışlarına katlandım. ortak ve yakın arkadaşlarımızın zor zamanlarında onlara yardım etmeden kaçtığını gördüm. benim zor zamanlarımda da olmadı. sonra arkama bakmadan gittim. hak etmediğim birçok yakıştırma da yapmış kendince geçmişte. sonradan duydum. umrumda değil. hayatımdan kolayca böyle insanları çıkartabiliyorum. yaşasın kıymet bilen arkadaşlar! yaşasın az ve öz arkadaşlar!
  • sen okursun diye hüzünlü şeyler yazmazdım buralara.. her şey okadar pamuk ipliğine bağlıydı bilirdim..

bana bıraktığın saatini kontrol ettim durmuştu çoktan.. bana haber ver demiştin ama yine o pamuk ipliğinden korktuğumdan haber veremedim..

son 2-3 gündür aklıma düştün, 2 sene önce verdiğin ama okumadığım kitaplıkta duran kitaba gözüm takıldı.. içinde bana bi not yazmış mıydın, yazdıysan ve okumadıysam ayıp oldu diye düşündüm..

sonra bi haber gördüm senin için korktum sebepsiz yine..

şimdi o bahsettiğin, yıllar önceki güneşli günde gördüğün kuşun kanadına kavuştun..

biz seni tutamadığımızı biliyorduk.. bugün gitmeyi seçtin kendini özgür bıraktın.. umarım huzur bulmuştur yüreğin..

güzel uyu..
  • anlaşılmayı bekliyoruz ama birbirimizi anlamak üzere verilmiş bir sözümüz yok bu yüzden hayatın sunduğu seçenekleri yaşıyoruz.
    aklımızdan gelip geçtiğimizle kalıyoruz.
  • daha türkçe konuşmayı bile bilmediğin için ve her telefon konuşmasında beni saçma salak insanlarla ikna ve tehdit etmeye çalıştığın için, buraları okumaya kadar gelebileceğini zannetmiyorum kemal abi, üzgünüm.

beş gündür o kadar işimin arasında saçma sapan muhabbetler yaratıp, kazıklandığımı hissettirdiğin için ve o kıt zekanla beni kazıklamaya çalışığın için de teşekkür ederim. (ve evet başardın ama bunun senin zekanla pek alakası yok, senin azmin ve benim bezmişliğim ve saflığımla alakalı bu durum)

uzun zamandır küfür de etmemiştim, iyi oldu bu bence.

neyse düşünüyorum ki buraları okuyamayacaksın ama çakallık konusunda iyisin.

kolay kolay insanlara küfür edemem, küfürlü konuşanları da sevmem ama nasılsa buraları okumayacaksın diye rahatım şu an; o parasını ödemeye ikna etmeye çalıştığın cam bir tarafına girsin, bu da benim hayır severliğim ve tecrübesizliğim olsun, bana da ders olsun.
  • ya bırak zaten okumasın, mahrum kalsın benden, yazdıklarımdan, enerjimden.
  • ben seni şuncacık boydayken gecenin bir vakti, saat akşam 7 gibi ama dokuz yaşında wgfa için baya geç bir vakit, evine bırakmaya çalışacak ardından dönüş yolunda karanlık sokaklarda köpekler tarafından ıstırılma korkusuyla usain bolt'un dünya rekorunu kıracak kadar sevmiştim.
    ne olmuş yani kelimelere dökemediysek?

o kadar saçını çekmiştim oysaki. nasıl anlamazsın ya seni sevdiğimi? bak şu an bile garipsiyorum. birisi gelip saçımı çekecek ertesi gün nikah dairesine gideriz yani o derece niyeti açık.

edit:noktalama.
hesabın var mı? giriş yap