şükela:  tümü | bugün
31112 entry daha
  • kendi ülkesinin takımına bu kadar düşman olan başka bir yer yoktur. aylardır sosyal ve görsel medya'da galatasaray aleyhine propaganda yapılıyor. özellikle son oynadığı maçta sahaya sürdüğü 11 günlerdir konuşuluyor. gençlik ve spor bakanı maklubeden mütevelli badem bıyıklı "içimi acıttı" diyor. şerefsiz fanatik gazetesi başta olmak üzere her yerde aleyhine haberler görebilirsiniz. sırf 4 sene üst üste şampiyon olduğu seneye dönmesin diye 2014'de yabancı sınırı getirildi. neden? malum takım avrupa'ya gidemiyor diye. başka takımın hocaları ağız sıkar, ana avrat küfreder, oyuncuları hakeme çelme takar, diğer rakip oyuncuları tombala çeker, boğaz işareti yapar ceza yok ama galatasaray'ın hocası topu yere atınca 9 maç ceza gelir. yemin ederim galatasaray 11 yerli ile çıkıp yine lider olsa bu sefer yerli kuralı getirip yabancı oyuncuyu serbest edecekler. öyle şerefsiz insanlar yönetiyor kurumsal işlerliği.

    tff bünyesinde galatasaray'lı hakem yok. hakem zaten tarafsız olmalı ama öğrendiğimiz kadarıyla 9 beşiktaş, 7 fenerbahçe, 3 trabzonspor'lu hakem var. öyle korkuyorlar ki galatasaraydan ya yine dirilirde geçmişimizi sikerse diye. merak etmeyin şu fenerbahçe maçını galibiyet ile tamamlasın alayınızın değil geçmişini, cemaziyel evvelinizi sikecek.
  • badem bıyık tayfasının içini acıtmış takimdir. neymis 11 yabanci ile sahadaymis. daha çok acıtacak allahin faşo cibilliyetsiz pislikleri bekleyin.
  • yarın fenerbahçe ile maçı var ve biletler tükeneli çok oldu.