şükela:  tümü | bugün
28020 entry daha
  • kurtuluşunun ciddi ciddi ceo atamaktan geçtiğine inandığım kulüp. bu ceo'nun başka hiçbir işi olmamalı tek işi galatasaray olmalı. öyle otelcilik bilmem ne değil. maaşlı primli ceo.

ayrıca ceo'luğa adayım. bu takımı ben kurtarırım.
  • göz göre göre beceriksizler ibra edilerek 1 senesi daha heba edilecek olan türkiye'nin en büyük spor kulübü.

yazık , allah bildiği gibi yapsın sizi.
  • tolgay'ı almaya gelip mustafa pektemek'le dönmesi yaz transfer sezonunun bombası olur. gol demek tudor'un istediği tarzda bol koşan, savunmayı en önde başlatan bir golcü. lig ikincisine tek başına 9 puan aldırdı. galatasaray'da daha iyi katkı verir.
  • bugün düzenlediği mali toplantıda bir kongre üyesi tarafından beşiktaşın mali tablosu gösterilerek '' bizim az ilerimizde antreman yapıyor bu takım.bizde hep puslu hava var ama beşiktaş'ta hep güneş '' ifadeleri kullanılan takımdır.insan ister istemez nereden nereye diyerek bıyık altından gülüyor tabi.bu arada biz beşiktaşlılar feda dediğimiz günleri unutmadık sizde sakın unutmayın.keser döndü sap döndü gün geldi hesap döndü.

(bkz: para komidinin üstünde #100$ feda)
  • mali genel kurulu götüyle dinleyenlerin hakkında konuşmaması gereken takım.
    beşiktaş'ın mali tablosu gösterilip yorum yapılmadı. ilk 11 + 3 yedek oyuncunun yıllık ücretleri kıyaslandı ve bizim yıllık ücretler 10 milyon avro daha fazla olmasına rağmen başarının gelmediği söylendi.

konu mali yetersizliğimiz değil, aksine istikrar ve birlik olmaydı.
  • "keser döndü sap döndü gün geldi hesap döndü." bunu diyen adam 1 şampiyonluk almış. mali tablosunu yediğim. :)

canım benim bak bu beşiktaşlılar sanıyo ki biz juventus gibi olucaz. renkleri de aynı ya. ordan da biraz havaya giriyolar. geçen bi tanesi inter'e milan'a isimsiz takım oldular diyodu. işte onlar da temsili galatasaray-fenerbahçe. vodafone arena yapılırken juventus'un stadından örnek foto veren var forumlarında.

galatasaray'ın ilk finansal sıkıntısı değil ki bu. sms'le dalga geçtiğiniz zamanları ne çabuk unuttunuz? onun üstüne bu takım kaç tane kupa kazandı. avrupa'da yine başarılı sezonlar geçirdi.

şimdi bu güzel günler gören arkadaşlara soruyorum: siz ne yaptınız? güneşlenmekten başka? 1 tane türkiye şampiyonluğun var ya. ne bu havalar abicim? allah allaaaah. ben bu beşiktaşlılardaki özgüvenin nereden geldiğini anlayamıyorum aga.

2 sene sonra patlıycaklar, haberleri yok. nedenini de anlatalım da winner olmadıkları için bunlardan haberi olmayan arkadaşlar biraz ayıksın.

başarı sana para harcatır güzel kardeşim. ucuz ırgat gibi tuttuğun futbolcu şampiyon olduktan sonra aynı paraya oynamak istemez. daha çok para verene gitmek ister. o parayı versen kulübe ekstra yük biner, vermezsen kadron dağılır. şampiyon takım bi sonraki sene aynı randımanı vermez. güçlü transferlerle desteklemezsen olmaz. belki türkiye'de iş yapar ama. gerçi sizin amacınız türk olmayan takımları yenmek olmadığı için fazla etkilemeyebilir. bizim amacımız belli, o yüzden büyük oyuncularla oynamak zorundayız. dinamo kiev'e 6-0, liverpool'a 8-0 yenilerek ülkemizi utandıramayız. gerekirse riva'yı satarız, yine o bayrağı göreni korkuturuz.

bak başarısızlığı yönetirsin. başarısız takıma herkes başkan olur. çünkü bahanesi zaten hazırdır. "sanki elimizde ne vardı daha önce, bizden önce çok mu başarılıydık?" der geçersin. zor olan başarıyı yönetmektir. senin kulübün genel anlamda, özellikle de son yıllarda başarısız olduğu için başarıyı yöneten bi kulüp başkanı, yönetici görmediniz. başarısız takım ucuza futbolcu da alır, ucuz ucuz takılır yani. başarı ekstradır onun için. hadi bakalım bu sene de şampiyon olun da görelim bakalım seneye veya ondan sonraki sene ne yapıyosunuz. mali durumlar ne durumda oluyo. sportif başarı ne durumda oluyo. avrupa başarısını geçelim, onu zaten bir milyon yıl sonra bile elde edecek potansiyel yok sizde. fetöcü uefa nedeniyle tabii. sizlik bi durum değil.

her zaman yaşanan şeyler tekrarlıyo işte. abartacak bi şey yok. daha önce de maddi açıdan dara düştük, çok daha güçlü çıktık. bu da öyle olur. sen yoluna bak. senin haddin değil "keser döndü sap döndü." lafları. 2 yıldızlı, yerine geç sen.

mali kurulda beşiktaş'ın adını anmamız sizi gururlandırmıştır, doğru. gençlerbirliği de seçilebilirdi mesela, beşiktaş'a özel bi durum yok. siz gençlerbirliği'nden daha büyük bi kulüpsünüz diye sizi seçmişlerdir yani. galatasaraylı adamda kompleks olmaz. doğru yapılan işi övebilir.

komidinin üzerindeki para da amma uzadı ya. nedir yani bununla ilgili kötü bi anınız mı var? siz de böyle pankartlar açmıyo musunuz? daha yeni ali sami yen gibi bi adama küfretmediniz mi?

hadi, geç yerine. bi daha da tekmil vermeden konuşma.
  • milan milanlılarındır denir. barcelona barcalılarındır. tenerife de tenerifelilerindir. ama galatasaray galatasaraylıların değildir. hiç olmadı.

o bunakların içinde ne futbolla ne diğer branşlarla alakası olmayan adamlar var. ve o adamlar ne derse o oluyor. biz de üzülelim burada. bu adamlar isterse kulübü kapatıp açık deterjan işine girebilir. kimse de engel olamaz. dursun özbek kulübün anasını sikse bile bu fosilleri memnun etmesi yeter kalması için.

bize düşen tamamen geri çekilmek. gs store günü sıfırla kapatacak. tt arena'da 4 kişi maç izleyecek. yönetici görüldüğü yerde ana bacı küfür yiyecek. sosyal medyadan sürekli tepki okuyacaklar. ancak o zaman kurtuluruz. belki o da.

bu liseden kurtulmadıkça geleceği karanlık bu kulübün. divan kuruluymuş, elit kurummuş. tayyip güzellemesi yapan tip çıktı lan bugün oraya. o adam ne derse o oluyor işte. bu mu elit?
  • kulüp efsaneleri arif ve hakan'ı atmayarak kendisine en yakışan şeyi yapmıştır:

https://twitter.com/…tcom/status/845696520175452161
  • gerçek fetöcüleri şutlayan kulüp.

hadi gülüm başka kapıya hadi. tarlalar sizi bekler.
  • tarihi bir gunu geride birakmistir.

genel kurul oncesi ne kadar umitsiz olsam da orada konusan genc aslanlari gorunce bir o kadar gurur duydum. evet belki su an cok kotu bir sekilde yonetiliyoruz, nereden tutarsak elimizde kaliyor ama arkadan cok guzel bir jenerasyon geliyor beyler. su an bu dinazorlarin sefasini surdugu donem elbet bitecek. devran donecek. belki o zamana kadar daha cok sovecegiz bunlara ama bu genel kurul bize kanitladi ki baska bir galatasaray daha var. hem de mevcut yonetimlere, kurullara benzemeyen bir galatasaray.

simdiye kadar her sezon formami aldim, antrenman formalarini aldim, gunluk kullanilabilecek ufak tefek aksesuarlari da aldim gs store'dan her geldigimde. istanbul'da daha dogrusu ulkemde olmadigim icin maclara gidemedim, onun haricinde elimden geldigince destek oldum maddi olarak. ama bu yonetim gidene kadar, bu divan kurulu gidene kadar artik en ufak bir yardimim olmayacak. bu saatten sonra benim tek elimden gelen budur bu yonetimden, zihniyetten kurtulmak icin.

bugunlerin bir an once gecmesi, bu basimizdaki adamlarin bir an once degismesi, tekrar kupalardan kupalara kosmamiz ve tekrar oradan buradan feragat edip galatasaray'imiz icin harcamak dilegiyle.
36 entry daha