56852 entry daha
  • canım takımım. dün yaşanılan olaylardan sonra bir kez daha değerini anladım.
  • (bkz: #162578750)

yok ben artık anladım, yapmaya çalıştıkları algı değil, cidden futbolu bilmiyorlar. önce "bakın bu futbol topu" noktasından başlayıp futbolu öğretmek lazım bunlara.

"teknik olarak penaltının iptali gerekir çünkü top zaha'nın kolundan sekiyor. burada bilinçli bir müdahale şartı aranmaz" diye öyle bir üfürmüş ki sanırsın bana pierluigi collina.

bilader, eğer top rakip oyuncudan sekiyorsa oyuncunun eline gelse dahi pozisyon devam eder. bu pozisyonda da top önce winck'in kafasına, sonra da çok kısa mesafedeki zaha'nın omzu ile dirseği arasındaki, pazu bölgesi denen bölgeye geliyor. top winck'ten sektiği için de kurallar ve içtihatler gereği pozisyon devam ediyor. sonrasında da zaha, winck ile topun arasına girip kaleye gitmeye çalışırken winck topla oynama amacı olmadan zaha'yı çekiyor. yine kurallar ve içtihatler der ki "eğer defans oyuncusunun topla oynama amacı ya da şansı yoksa ceza sahası içerisindeki faullü müdahaleleri penaltı ve ihraçla cezalandırılır". yani neymiş, devam kararı da penaltı kararı da kırmızı kart da doğruymuş.

futbolu bilmezler, kurallarını bilmezler ama fikir beyan etmekten de geri kalmazlar. hep diyorum, cehalet hiçbir dönemde bu kadar geçer akçe olmamıştı...
  • bu fetöcü şikeci karması takımını taraftarları en az 2 haftadır yediden yetmişe bütün trabzonluları fenerbahçe maçı izin gaza getirmiş, gerek tsli gibi yazıp geren kılıktan kılığa girip trabzon taraftarının maçtan önce bilenmesi gereken ortamı oluşturmuş.

olaylar patladıktan, rezil bir akşam yaşandıktan sonra ise yüzsüz yüzsüz oh biz iyi ki fetösaraylıyız kulubumuzde böyle şeyler yaşanmıyor diye yazmışlar bir de adi herifler.

bak adım gibi eminim rok gibi gsliler 2 haftadır ortamı germeseydi dünkü maç çok daha normal şartlarda oynayacaktı, bunu fetöcüler de biliyor ama işleri bu zaten.
  • istatistik:
    1992 öncesi 90 yıl: 7 şampiyonluk
    1992 sonrası 30 yıl: 17 şampiyonluk

tanım:
    himmetçi fransız cemaati.
  • trabzonspor-fenerbahçe maçı sonrası yaşanan olaylardan nasıl faydalanırız, kime kaç maç ceza aldırabiliriz diye kafa yoran taraftara sahip kulüp.

bunlar için gece yarısı gaspcilarla baş başa kaldıkları mutlu anlar yaşamalarını diliyorum. bakalım o zaman karşılarındakilere sükunetle ve sevgi pıtırcığı gibi mi yaklaşacaklar.
  • rok gibi gsliler mi germis ortami?

lan baskaniniz divan kurulunda galatasaray'a terorist imasi yapti. hizini alamadi, transfer hullesi falan yurudu gitti.

bunlarin hepsi son 1 hafta icinde oluyor.

onu gectim, senin baskanin cikip "bu hakemleri gorunce fotografini cekin, koseye sikistirin" dedikten hemen sonra halil umut meler'i dovduler aq dumduz.

ve hala feto imasi yapiyorsunuz, hala sucu baskasina atiyorsunuz. olm fenerli yuzsuzlugu hakikaten bambaska bir boyut.
  • bilimsel olarak incelenmesi gereken taraftarlara sahip kulüp.
  • fetöcü algı operasyonlarının sonunda fenerbahçe cumhuriyeti savaşın boyutunu değiştirdi.
  • kafasının için beyin yerine maklube olanların yönettiği, desteklediği, fetö taktikleriyle yol alan takımımsı.
  • dünyadaki bütün orospuları aynı anda sikebilen tek isim.
29 entry daha
hesabın var mı? giriş yap