şükela:  tümü | bugün
34853 entry daha
  • muslera
    mariano transfer(maicon) serdar nagatomo
    fernando belhanda
    soso emre garry
    gomis

gibi bir 11 ile oynayabilecek, savunmaya sağlam, pozisyon bilgisi yüksek olan tecrübeli bir stoper takviyesi ile şampiyonlar ligi için yeterli seviyedeki kadroya ulaşabileceğini düşündüğüm takımım.
  • gerek set hücumunu seri gerekse geçiş oyununu başarılı şekilde oynaması adına oldukça dinamik kadroya sahip takım. ilk 11'ine aday birçok oyuncusu dinamizmiyle dikkat çekiyor.

yuto nagotomo, mariano, henry onyekuru, emre akbaba, fernando reges, martin linnes, younes belhanda, garry rodrigues, muğdat çelik, sinan gümüş, bafetimbi gomis ve kısmen de olsa formda bir sofiane feghouli ile sakat olmayan serdar aziz... bu oyuncuları dinamik olarak addedebiliriz. gençlerden celil yüksel ve yunus akgün ile transferi muhtemelen transferi gerçekleşecek papa alioune ndiaye de takıma katılırsa geriye dinamizmiyle savunmaya liderlik yapabilecek kaliteli bir stoper eksiği kalıyor.

en önemlisi de başlarında onca başarıya rağmen hala aç, çalışma azmi bitmek bilmez, ruhu oldukça dinç, dinamik bir adam var: fatih terim.

güzel olacak güzel..
  • emre akbaba klibi ile çok derin mesajlar veren kulübüm.

videonun 20. saniyesinde kadıköy için sola dön tabelası gözüküyor ancak araç dümdüz ilerlemeye devam ediyor.

tabiki klibin sonu sevdanın uğruna terkettim her şeyi(kapak no:2) hayatın anlamı galatasaray sözleri ile bitiyor.

galatasaray'ın medya ekibi resmen hayvan gibi şaapmış.

(bkz: ben tatmin oldum)
    (bkz: harcadığımız en güzel 4 milyon euro)
  • eren’i kesinlikle göndermesi gereken takımım. gomis, maicon, belhanda, selçuk ve feghouli de gitse sevinirim ama çok pahalılar ve bu paraları kimse vermez, o nedenle bu ihtimalleri zor buluyorum.

iyi bir stoper, iyi bir orta saha ve bir de forvete kesin ihtiyacımız var ve bence en öncelikli ihtiyacımız forvet. bugün rodallega diye bir şeyler duydum, şaka olmasını umuyorum.

ne olursa olsun yine şampiyonuz. şampiyonlar ligi zaten zor, allah kerim. üçüncü olup maksimum ülke puanı toplasak o da olumlu.

bu yıl lig biraz gazı kaçmış gazoz gibi olacak zaten.
  • yine yerli bir oyuncuya gereğinden yüksek bir maaş bedeli ve bonservis ödemiş kulübümdür. umarım haksız çıkarımda ikinci bir tarık çamdal vakası olmaz.
  • florya'yı, riva'yı satan. üstüne stadımıza sahip çıkamadık yerine gökdelen diktiler diye reklam yapan ilginç takım.