şükela:  tümü | bugün
34510 entry daha
  • ey büyük galatasarayımızın büyük taraftarı

asıl bayram günü bugündür
    asıl şampiyonluk bugündür.

şampiyon bile olduğumuzda bu kadar sevinçli değildim.
    şampiyon olduk balkona bayrak asmadım forma almadım bugünü bu sonucu bekledim.
    şimdi balkonuma sarı kırmızı bayrağımı asıyorum yarın ilk iş gsstore yolunu tutuyorum.
    re re re ra ra ra galatasaray galatasaray cimbombom

cengizin fendi çapsız dursunu yendi !
  • doğduğumdan beri her türlü rüşveti ve duygusal baskıyı geri cevirerek tuttuğum yegane takımım. gurur duyuyorum cimbomlu olmaktan.
  • efsanevi 2017-2018 iç saha performansını genel kurulda da devam ettiren can evimiz.

kıps ;)
  • mustafa cengiz tekrardan başkan seçildikten sonra gelecek sezona dair en ufak tereddütümün kalmadığı takımım. ligi zaten süpürürüz de, asıl şampiyonlar ligine iştahım kabarıyor benim. yapılacak birkaç takviye ile drogba'lı, şınayder'li kadronun gördüğü çeyrek finali çok rahat göreceğimizi düşünüyorum.

bu arada hayal kurmayı sevdiğimden değil, galatasaraylı olduğum için böyle rahat konuşabiliyorum. öhm.. tam forum sitelik bi entry oldu, hayırlısı laskjda
  • galatasaray vasatın biraz bile üstünde yönetildiğinde hem türkiye'de hem de avrupa'da fark yaratmış ve gelecekte de fark yaratma potansiyeline sahip bir kulüp. taraftarıyla, oyun anlayışıyla ve kökünü liseden aldığı zengin demokratik kültürüyle bambaşka bir auraya sahip. umarım bir daha vasıfsızların eline düşmez ve doğru bir yönetimle avrupa'daki yerini sağlamlaştırır.
  • yükselis dönemi baslamistir.
  • taraftar olarak istediğimiz başkan geldi. futbol ve basketbolda akılcı hamleler ile gelecek yıllar kurtarılmalı. kulübün uzun zamandır konuştuğu yeni tesislerine kavuşması gerektiğini düşünüyorum. nasıl tt arena inşası sonrası fenerbahçe'yi yakalayıp geçtiysek, şimdi de tesis açısından geçmeliyiz. münih campus tarzı bir tesise ihtiyaç var. altyapıya yönelmenin zamanı geldi.
  • mustafa cengiz in demokratik seçim ile başkanlığını kazandığı kulübüm. darısı çomarların da kendi oyunlarında yenilmesi. mustafa başkanın ilk icraati redsunday olmalı ve bu yolla gsstore u boşaltmalı

tebrikler başkan
  • bugünkü başkanlık seçiminin en hayati sonucu şudur ki; yoluna mustafa cengiz a.albayrak fatih terim üçlüsünü bozmadan devam edecektir.

muhteşem olmuştur. yeni zaferler yakın!
14 entry daha