45156 entry daha
  • tahminimce 2022 yazında tıpkı 2011 ve 2017'de olduğu gibi oldukça hareketli günler geçirecek kulüp.
  • ben kişisel olarak başkan adayları veya galatasaray seçimleri hakkında bundan sonra yorum yapmamaya karar vermiştim ama son kez bir şey demek istiyorum. istediğiniz şeyi söyleyin, ister katılın, ister katılmayın hiç umurumda değil.

bu kulüpte başkan olması gereken tek kişi fatih terim'dir. lisecilerin* veya atkılıların mide bulandırıcı ilişkilerinin içinde boğulmaktansa iyisiyle kötüsüyle hatalarıyla doğrularıyla gizli gündemleri olmayan ve sadece galatasaray'ın çıkarları için orada olacak birisidir imparator.

eğer bazı şeylerden korkacaklarsa yaşamak cesurların hakkı. hadi iyi geceler.
  • 1 kaleci 1 bek 3 ortasaha 1 forvet transferi şart olan kulübüm berkan taylan falan bunlar asla ilk 11 oyuncusu olamaz. muslera desen çoktan emekliliği gelmiş. tudor dönemindeki gibi bir yenilenme şart. tek mutlu eden kısım yunus ve kerem ile kanatlar genç ve hızlı olacak. defans hattı avrupa’nın en iyilerinden biri diyebilirim. nelson marcao tabi satılmazsa
    70 dilde 70 küfür etsen hakkını veremeyeceğim bu tür omurgasizlarin taraftarı olduğu kulüp. boşuna demiyoruz en adi taraftar topluluğu maalesef galatasarayimiza ait diye. fenerlilerin bjklilerin beste biri kadar sadakat olsa bu kulüp su an başka bir yerdeydi.
  • iç işlerinde belmas ile beraber galatasaray'lılardan çok rakip takım taraftarlarını karıştırmış , üstüne üstlük hakkını tek savunan fatih hoca'yı da kapı dışarı etmiş kukla bir teknik adamla anlaşarak hem takımı hem taraftarını hüsrana uğratarak 21-22 sezonunu kapatacak takımım , malasef bu sezon böyle geçti ama şunu da biliyorum ki bu sezon 3 temmuz'dan daha kirli bir sezon siyaset çok net şekilde spora dahil oldu ve galatasaray'ı sezonun daha başında saf dışı etmek için ellerinden geleni yaptılar kirli olan 3 temmuz sezonun da da hüsran bir sezon geçirip temiz ve alnımızın akıyla bilmem kaçıncı olmuştuk sonrasını biliyorsunuz bu sezon da bilmem kaçıncı bitiriyoruz ligi ancak önümüzdeki sezon küllerimizden doğduğumuz da hakemlerinizi ve kirli ellerinizi de üstüste koyup ... neyse.

hesabın var mı? giriş yap