şükela:  tümü | bugün
33075 entry daha
 • şimdiye kadar son 8 haftaya avantajlı girip şampiyonluk bıraktığı bir 2000-2001 sezonu var. onda da emre-okan italya için satmıştı takımı. sezonun sonuna iddialı girdiği takdirde şampiyonluğun ezici favorisi olur. bunu kadro kalitesiyle şunla bunla yapmaz. teker teker bütün maçlar için takımıyla kenetlenen taraftarıyla yapar. bence bu sezon şampiyonluğun anahtar maçları ne başakşehir ne de beşiktaş. konsantre olup trabzon ve gençlerbirliği maçlarından 6 puan çıkartabilirse o şampiyonluğu galatasaray’dan kimse alamaz. işte bu yüzden büyük harflerle konsantrasyon!
 • ülkede olmayan demokrasi burada var. şöyle ki başkanlığı boyunca sıçıp sıvayan dursun qral kaçınılmaza yaklaştığını görünce tüm camianın tek beklentisi olan fatih terim’i getirdi ve işini sağlama almak için olağanüstü kongreye gitti. hiç beklemediği bir demokrasi tokadı ile karşılaştı. 20 yıldır dikta ile yönetilenleri en çok da bu çıldırtıyor.
 • (bkz: işte böyle her sene böyle milan'a da böyle koyarlar)

  evet bu takımın taraftarı bu tezahürata aşinadır. bu takımda vizyon bu arkadaşlar. yaşı biraz yeten bilir bu tezahüratı da bu havayı da taraflı tarafsız zaten. bakın yemin ederim yüksekten bakmak ya da geçmişin masturbasyonunu yapmak falan değil; bu hisse vakıf olmak, bu hissi içinde bulundurmak çok farklı bir şey. hakikaten yaşamak gerekir.

  bana kattığın her his için, iyisiyle kötüsüyle sana sonsuz minnettarım yüce galatasaray.

  not: milan'ın milan olduğu yıllar
 • zor fikstürü olduğuna katılmadığım takım. trabzon maçı bizim için değil lider takımla deplasmanda oynayacak olan trabzon için oldukça sıkıntılı olacaktır.ligde ikinci ve üçüncü takımın liderle deplasmanda maçı var . bu durumda onlar düşünsün.
 • kalan 8 hafta, kolay bir tane maç yok. ama şampiyonluğu daha anlamlı hale getirecek de bu. zor olması.

  galatasaray son 20 senede şampiyonlukların yarısını almış. bu şampiyonluklarda zor fikstür yanı sıra hep büyük camialarla mücadele vermiş.

  14/15: fenerbahçe-beşiktaş
  12/13: fenerbahçe-beşiktaş
  11/12: fenerbahçe
  07/08: fenerbahçe-sivasspor-beşiktaş
  05/06: fenerbahçe
  01/02:fenerbahçe
  99/00: beşiktaş
  98/99: beşiktaş-fenerbahçe
  97/98: beşiktaş-fenerbahçe

  bu sene de zor ama anlamlı bir şampiyonluk için mücadele veriyoruz. taraftara düşen son düdüğe kadar takımı desteklemek.
 • yarın kadın voleybol 6'lı playoff maçı var, şampiyonlar ligi.

  evet şampiyonlar ligi. o özlediğimiz şey birçok branşta.

  hadi gidek şu maça. 21 mart 19:00, burhan felek.

  italyanlar iyi takım, destek lazım.

  alırsak dörtlü finale bir adım kalır.
 • 19 yıldır kadıköy'de fenerbahçe'yi yenememiş, türkiye'nin en karanlık döneminde (mesut yılmaz, haluk ulusoy,mehmet ağar)4 sene üstüste şampiyon olmuş, avrupaya entegrasyon projesi kapsamında uefa kupası aldıttırılmış, fenerbahçe'ye kurulan fetö kumpasınının savcısı olmuş ve ödül olarak iki şampiyonluk verilmiş anlamlı şampiyonluklara sahip spor kulübü.
 • insan akılli değildir anlarim, zekasını iyi kullanamaz anlarım, cahildir anlarım. ama bu denli çapsızlığı ekşi sözlük'te afişe etmek, küfür yemek için neden sözlük'te bu takim hakkinda beyinsiz yazilar yazilir onu anlamam.

  he canim ivripi intigrisyin, fitü kimpisi, idül virdiler.

  19 yıldır fenerbahçe'yi kadıköy'de yenmemiş olmasinin hiç bir anlamli amaca hizmet etmediği ortada olan kuluptur. zira bu yıl şampiyon olduğunda son 20 yılın 10'unda galatasaray ismi yazacaktır.

  ayrica madem zırıldayacaksiniz önce aykut kocaman ve aziz yıldirim'dan kurtulun da milletin yüzüne bakacak haliniz olsun. asagidaki basliklar bu aglayan, arada bazi entry'lerinde bjkli taklidi yapan yukaridaki arkadaşimiza gelsin.
  (bkz: radara yakalandik)
  (bkz: alex de souza)
  (bkz: zico)
  (bkz: aykut kocaman)
  (bkz: aziz yildirim)
 • bu sene şampiyon olması gereken güzide klübüm, seneye fatih terim allah kerim
6 entry daha