şükela:  tümü | bugün
28581 entry daha
 • ölü taklidi yapan winner.
  asdahahaha.
 • rakiplerinden birinin futbolda güle oynaya şampiyon olduğu, diğerinin basketbolda avrupanın en büyük kupasını aldığı sezonda kafasını almış canım kulübüm. bizim sevindiğimiz, rakiplerimizin gıpta ettiği sezonların acısını çıkarmak için görevlendirilmiş bir yönetim tarafından yönetilmekte.

  tebrikler fenerbahçe.
  tebrikler beşiktaş.
  amk yağlı surat ve diğer yiyiciler.

  benim için sezonun özeti budur.
 • orospu çocuklarının azılı düşmanı.
 • at organı geldiğinden beri her branşta yerlerde kulüp. varlık içinde yokluk çekip yıllardır başarısız yönetimler ve skandal transferler ile kendi ayağımıza sıktık. çare belli herkes organize olup florya'ya, dursun otellerine, yahut suriye'ye girecek başka yolu yok. topçuların çoğu ptt 1. lig ayarında. 3 tane vasıfsız var yanında sneijder. 2 tane kalibresiz daha var yanında podolski. 3 tane daha kazma var yanında muslera. o kadar sikik bir kadro yapılanması var ki başarının gelmesi mümkün değil. alakasız topçular yan yana oynuyor. araştırmalarım sonucu sneijder takımı ve teknik heyetleri resmen sikertiyormuş. canı istediği zaman oynuyor, istemediği zaman oynamıyor. siktirsin gitsin. maliyeti çok yüksek zaten. takımda kalması gerekenler;

  muslera,
  ahmet çalık,
  hakan balta,
  serdar aziz,
  josue,
  bruma,
  eren ve belki selçuk.

  bunlardan muslera, ahmet çalık ve bruma haricindekiler ancak yedek olabilir. 2 kamyon kaliteli adam lazım. yoksa bu iş yürümez. tudor 1 şart ile gönderilmeli ya fatih terim ya jorge jesus gelmeli. eğer getirilemezler ise tudor kalmalı.
 • bu sene her branşta harikalar yaratmıştır.
 • başında şöyle bir bela varken kupaları rakiplerinin toplaması gayet normal.

  genel kurulda ibra için el kaldıran monşer abilerimiz bu gece bağdat caddesine gidip önce basketteki kupayı, sonra da karşıya geçip beşiktaş'ın 3. yıldızını kutlasınlar bi zahmet.
 • bir problemi var, hala çözülemiyor.
  (bkz: buji meme yapmış)
  (bkz: dursun özbek)
  (bkz: damar damar üstüne binmiş)