• guzelliği ve aynı oranda bilgisizliği ile beni sasırtan manken.
    yıllar once calistıgım tekstil firmasına koleksiyona görmeye gelmişti. showroomda birebir insan ebatlarıyla *bir elvis presley fotografı vardı. bize bu kim diye sordu. ben saskın saskın uzatarak elviiiiis dedim.. pazarlamacı diğer arkadasıma donerek bende babanın falan fotografı sandım demişti ki , pazarlamacı arkadaşım diyorum, sirketin kurucusu falan degil. ayrıca duvarda charlie chaplin ve james dean fotografları da vardı onlari kim diye dusundu cok merak ediyorum..
  • mustafa sandalın klibinde oynayarak,mustafa sandalı erkeklere izletebilen,lolita..
  • yanilmiyorsam elite model look denen seyin turkiye'deki ilk yarismasinda gencecik yasinda birinci olmus ve hayatimiza girmisti. o fantastikus yuz guzelligi ve sac modelinin yani sira aklimda yer eden baska bir seyi de bi roportaji sirasinda "keske jest oldu klibinde oynamasaydim, yuzum cok eskidi, bir daha kliplerde oynamayacagim" gibi bi sey demesiydi. o zamanlar beni "vay gotu kalkmis" diye dusundurtmus olsa da sonrasinda klibe denk geldigimde hep "hakkaten ha" diye dusunmuslugum ve oyle ki su gune kadar bu lafi ve etkisini unutamamisligim var.
  • an itibarıyla tuncay özkan ile evli olduğunu öğrendiğim kişi
    http://www.hurriyet.com.tr/…em/18473092.asp?gid=381
  • an itibari ile tuncay özkan ile evli olduğunu öğrenip şaşırdığım kişi. kendime acaba iş yaşamında ilerlemek için kariyerli erkekleri mi kullanıyor diye düşündüren kişi. güzelliğine ve insanlara göstermiş olduğu insancıl yönleri itibari ile saygı uyandıran, güzelliğine kimsenin laf edemeyeceği hoş insan.
  • tuncay özkan'ın eşi.
  • ilk lolitalardan olup eski sevgilime benzeyen hatun kisidir.
  • tanıştığımda daha ünlü değildi, yeni yeni lolita denmeye başlandığı sıralardı kendisine. tan sağtürk'le çıkıyordu, bizim yazlıkta, yoncaköy'de oturuyorlardı. ben de o sıralar küçük sarışın bir kız çocuğu olarak büyüyünce ona benzer miyim diye düşünür dururdum. hayattaki ilk idolüm ve hayran olduğum kişidir kendisi. sonra onlar ayrılınca bir daha karşılaşmadık tabi, sadece oturduğumuz yerler çok yakın olduğundan zaman zaman uzaktan gördüm kendisini. sonra öğrendim ki tuncay özkan'la evlenmiş, umarım çok mutlu olur.
  • kendisinin yıktığı yuvada,dünya tatlısı bir kadın ve çocuğu hayata karşı dimdik durarak yaşamlarına devam ediyorlar.tanıdığım en güçlü anne-kız'lardan onlar.bu örnekten de anlıyoruz ki,erkekler güçlü kadına tahammül edemiyorlar.
    fazla feminist göründüğünün farkındayım lakin gerçekler acı.
    http://www.tulaygurdal.com/…a-lisesi-bu-ne-hal.html
  • lise'den arkadaşım.

ilk yıl zayıf, kuru ve oldukça sessiz bir kızdı. yarışmayı kazandığını, bir inşaatta kasaların üzerine sofra bezi olarak serdiğim gazetelerden öğrenmem ve ardından 2 yıl aynı okulda okumamıza rağmen, kendisini 2-3 defa daha görmüş olmam filan. pöff 15 yıl olmuş la!
hesabın var mı? giriş yap