• son zamanlarda seyrettiğim en başarılı kadın komedyen.
  • genç nesil oyuncular arasındaki en başarılı isim olabilir. bayılıyorum mimiklerine, sesini kullanışına, bakışına...
  • nedense kendisini yasemin yalçın'a benzetiyorum.. yanlış anlaşılma olmasın, yasemin yalçın bu ülkedeki en başarılı kadın komedyenlerden biridir.. sadece dönemi geçti..
  • güldür güldür’de en beğendiğim kadın komedyen. kesinlikle aranan kan bulunmuştur. sesini, mimiklerini, elini, kolunu, ayağını, bacağını nasıl kullanacağını iyi biliyor. ben mi yeni keşfettim yoksa keşfedildi ve başka projelerde de var mı şuanda bilmiyorum ama biran evvel olmalı. görün ve görülmesini sağlayın ki en iyi kadın komedyen ödülleri doğru insanların olsun.
  • instagram hesabındaki sivas'lı hasgül abla tiplemesiyle gönülleri fethetmeye devam ediyor...

hasgül abla

-yazik düşmiş kafasınii
  • hasgül abla fırat'a isyan ediyor,
    fiiiratt

firatt
  • güldür güldür’ün izdivaç skecinde mimikleriyle dandik hikayeyi bana 4 kez izletmiştir. karşı cinsi sallamaz halleri, ıtri diyişi, şarkıyı bi güzel hatırlayışı dandik hikayeye renk vermiştir. çirkin kız makyajının klişeliğini filan görmezden getirtti, hasılı helal olsun.
  • bir sivas'lı olarak hasgül abla tiplemesindeki kadar başarılı sivas şivesini daha önce görmedim diyebilirim.
    bizim bütün köy gözümün önünden geçti.

iki gündür izleyip izleyip gülüyorum. hem de ne gülmek karnıma ağrılar girdi artık.

hemen bir örnek:
    https://www.instagram.com/p/bnwbl_lnobj/

takipteyim...
  • tiyatrocu olmak için doğmuş gibi. yeni yasemin yalçın.*
  • doğaçlama, jest, mimik, vurgu, tonlama, ezber, timing, doğallık...

hepsi tam.

yasemin yalçın benzetmesi çok doğru olmuş. ama yasemin üstada kıyasla daha 'sıradan' göründüğü için, yaptıkları komedi algısını daha da yükseltiyor. ben, dişi çağlar çorumlu, demek istiyorum kendisine.

yolu açık olsun. bu sezon onun parlama sezonu olacak güldür güldür'de.
hesabın var mı? giriş yap