şükela:  tümü | bugün
  • bursa'nın mudanya ilçesinde serinlemek için denize girip kaybolan jokey . arama çalışmaları devam ediyormuş. umarım kötü bir haber gelmez kendisinden.
    http://www.hurriyet.com.tr/…rslan-kayboldu-40544419
  • allah rahmet eylesin vefat ettiği söyleniyor. bursa ve kocaeli de at binen daha çok önde kaçan atlarda daha iyi sürüş yapan genç bir jokeydi. 26 yaşında vefat etti.
  • başlığını yeni gördüm, maalesef kaybettik ediz'i. sevenlerine sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden. dün hipodromdaydım, dev ekranda bir klip yayınladı tjk bunun yanında saygı duruşu yaptık, çok üzücü bir durum. tüm hipodrom ayakta alkışladı seni çocuk, gittiğin yerde at kendini potaya o güzel atlarla birlikte.

kim bilir belki bold pilot ile cennette kenter yaparsın.
  • ateşin düştüğü yeri yaktığının tipik örneği.

şu anda ailesi -eminim- kan ağlamaktadır. koca ekşi camiasında 3-5 entry yazılacak kadar tanınan bir şahsiyet.

yarış dünyasında -atyarışı- ise adı aprantiliğinden başlayarak çok sık geçen isimlerdendi.
    üşenmedim baktım. 1142 yarış koşmuş. sunucu 1142 kere falanca numaralı falanca at ediz arslanla demiş ekranda. 1142 kere. ve 102 kere kazanmış. sunucu falanca at yarışı kazandı ediz arslanla demiş.

işte bir çocuğun kayıtlara geçen tüm hikayesi.

dalgalı bir deniz, tedbirsiz bir adam, sönen bir hayat, gözü yaşlı geridekiler.

bir kere daha dediğim yerdeyiz. ölene bir şey olmaz. öldükten sonra...

ah şu geridekiler olmasa.