• yav bazılarınızı cidden anlayamıyorum. ınsanlar bu olay hakkında başlık açtı diye akpli olmadı siz de bunu eleştirdiniz diye chpli değilsiniz. ınsanları yok o akpli yok bu chpli bak bu hdpli diye ayırmayı bırakın bi aq. yok trollermiş bilmem neymiş. bi salın insanları artık. herkes özgürce düşüncesini dile getirsin. hemen bi sıfat yapıştırmaya çalışmayın insanlara. ışte o zaman cidden o tellerden farkınız kalmıyor. üzülüyorum aq
  • ülkenin futbol federasyonuna bağlı bir kulüp. kutuplaşmak isteyenler önden buyursun, istedikleri yerde kendilerini ötekileştirsinler.
  • (bkz: sonraki durak başakşehir)

işte bu yüzden ankaragüçlü mansur yavaş !
  • hazımsız ve inkar politikası ile hayatına devam edenleri bir araya getiren başlık.

amedspor tff'nin onay verdiği, türkiye'de futbol oynayan legal bir spor kulübüdür.

siz kabul etseniz de, etmeseniz de bu böyle.

ekrem başkan çok ince düşünmüş. amedspor yönetimini de tebrik etmek gerekiyor.

ayrıca; size küfür etmemem, haketmediğiniz anlamına gelmiyor.
  • sadece belli kelimeleri okuyabilen yazar başlığı: cümle "girne ile başlayıp ... teşekkür ederim." ile bitiyor. beyin bir süzgeçtir, evet.
  • güzel bir harekettir. işte bu yüzden bu hale geldik. bu ayrıştırıcı tutum yüzünden bu hale geldik. ne var amedspor'da anlamadım? bunlar insan değil mi? bu kişiler bu ülkenin vatandaşları değil mi? görmekte bile dayanamıyorlar. varsa vatan bütünlüğüne karşı bir hareketleri yargı halleder. sana ne?
  • neymiş herkesi birleştirmeye geliyormuş, bu millet salak mı? terörü övenleri destekleyerek mi birleştirecekmiş. sen birleştirme ulan ayı!
  • bunun ayrımını yapması gereken şahıslar değil ülkenin adalet sistemidir.

eğer legal bir kurum veya takımsa ekrem imamoğlu'nun davranışının neden yadırgandığını anlamak mümkün değil.
    aynı durum hdp için de geçerlidir.suça karışan varsa cezasını veya gerekli yaptırımları uygulamak adalet sistemine ve kolluk güçlerine düşer.

özetle sen birinden nefret ediyorsan diğer arkadaşın da ondan nefret etmek zorunda değil.
  • anladık biz troll kardeş bekleme yapma devam eeeet
  • arkadaslar madem amed spordan bu kadar rahatsızsınız tff'ye göstersenize tepkinizi
hesabın var mı? giriş yap