2 entry daha
  • artık yapılsın istenen ama bir tarihe bi şekilde baglanamayan inşallah olur dedigim zirve.
  • enteresan olaylar ile dolu bir geceydi. nası enteresan şöle ki, güruhtaki insan sayısı çok olunca fix menü fiyatı artıyor, sayı azalınca fiyat da azalıyor.ilk defa böle bişeyle karşılaşıyorum. bir ikincisi, garsonlar kalamar tava getiriyorlar misal, "alın bu ikinizin nası paylaşıyosanız paylaşın başka yok haa idare edin" şeklinde tavırlar sergileyerek de hem sözlükçülerin antipatisini kazanmışlar hem de durumun içler acısı olduğunu bir kez daha vurgulamışlardır. iki kişiye bir 35lik rakı olduğu için, adamlar kolayından 4 kişiye bir büyük rakı vererek karmaşıklığa mahal vermediklerini zannetmişler ve iyi de etmişlerdir. razielin bir daha organizasyon işine girmeyeceğim sözleri hala kulağımda çınlar, işallah sözünün eri birisidir.* tanımadığım çok insan vardı haliyle zirvelere yeni yeni katılıyoruz.cruseo, robin olmasa idi heralde kaçıracaktı zirveyi 8'e doğru aradığında uyuyodu.sonradan geldi ve dolaşarak herkesle muabbetini yaptı. cayuga hanfendi fazla durmadan, ancak neşesini ve gülücüklerini de eksik etmeden ve de yemek yemeden kalktı.* bleufonce,orcrist,raziel,robin,386 dx felan ile bir köşede oturup sessiz sessiz içkilerimizi yudumladık.yemeğimizi yedik.muglakkişisi gecenin sonlarına doğru 5. dublesini içtiğini anlatarak merhabe ben 15fkambocya gibi bişiler sölüodu ama ne dediği o kadarda önemli değil zaten.bir ara robin ve orcristin zoe nickli arkadaşın nickinin anlamını sorup, konuyu nataşa felan diyerek saptırmaya çalıştıklarını duydum.nickini bilmeden karşılıklı gülümsediğimiz insanlar da oldu ama organizatörlerimiz** daha detaylı bilgi aktarıcaklardır zaten.gerçi mdc pek bir organizatör havasında değildi ama bazı karışıklıkları da gidermeye çalıştığını es geçmemek lazımdır. zirve sonu graveyarda gidilme kararı alındı.yola çıktık ancak kapıya geldiğimizde 7-8 kişi kalmıştı.mdc,feraye,ferayenin kardeşi, skur ve eşi yolda ayrılmışlar(!). bir ara garsonun sölediği lafla da bitireyim konuşmamı." bu sözlükte de birisi birisini tutmuyor be abi, nasıl bişi bu?**
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap