• cok sıkı takipcisi oldugum pilot, hali tavirlariyla sosyal medyadan kendisini sevdirmiş biri. samimiyeti ve nazikligi yazdiklarindan anlasiliyor. seviyoruz efem.
  • yalnızlıktan twitterda her anını, heyecanını paylasan pilot. takipçilerinin ve tweetlerine cevap yazanların çoğunluğu erkektir. her ne kadar samimi, harbi ve dürüst bir role bürünse de sürekli yalnızım, aşk arıyorum, özgürüm alt metniyle tweet atmaktadır. neyse elif için bu kadar analiz kasamayacağım, tweetlerini ve altındaki yorumları okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  • denk gelmek istediğim komik eğlenceli pilottur.

“ben aksiyon seviyorum sakin olunca sıkıcı oluyor”

“yanlaya yanlaya inersin oraya”
  • zafer algöz ve can yılmaz'ın youtube kanalına konuk olan kadın pilot.

https://www.youtube.com/watch?v=s3u4forjbl0
  • alfa'dır.
  • pilot olup mütevazi kalabilen insanlardan. izlediğim söyleşilerinden benim çıkardığım sonuç bu.
  • "arkadaş kaptan değil sadece ikinci kaptandır yauuuuggggggg" deyip kadını beğenmeyen var ya dediği gibi 'sosyal medya işi garipleşti.' kağıttan uçak yapıp uçurmayı bilmeyen karakterler elif güveyler'i beğenmiyor:) sanırım kendisini biraz geç tanıdım(konuk olarak katıldığı zafer algöz ve can yılmaz'ın programında izledim) ama önce yaptığı iş nedeniyle sonra da espiri anlayışı, gülmeyi sevmesi, bir soru sorulduğunda adım adım anlatmasıyla kadına hayran kaldım. umarım her şey istediği gibi olur, selamlarımı gönderiyorum;)
  • youtube mecrasında denk gelip, ne kadar sıcakkanlı, esprili ve hoş bir kadın yahû dedirtmiştir efenim.
  • elif güveyler sıkı bir şekilde takip ettiğim yurt dışında ülkemizi temsil eden pilotlarmızdan bu işe gönül veren ve hali hazırda olmaya çalışan biri olarak yaptığı işe saygı duyuyor ve kendisini idollerimden biri olarak görüyorum.sosyal medya da popüler olmasından kaynaklıdır ki son günlerde hakkında çirkince çıkan ithamlar ve doğrultusunda açıklama yapma gereği duymuş bence gerek bile yok da neyse bizim ülkemizin hastalığıdır bu başarılı insanları dibe çekmek.bol mizahlı (havacılık içeren) hikayelerini hep görmek dileğiyle hayırlı uçuşlar dilerim.
  • görsel

takip ettiğim dönemlerde mevcut kanumuna gelene kadar yaşadığı zorluklardan bahsederdi. buradaki yorum doğruysa öyle pek de dişle tırnakla çekilen bir zorluk değilmiş. şaşırdım doğrusu!
hesabın var mı? giriş yap