şükela:  tümü | bugün
  • artık ender rastlanan bir ince düşünceliliğe, kibarlığa sahip kendisi. sakin, sessiz yazıyor hep. tahminimce klavye başında yüzünü bile ekşitmeden, fikirleri kafasını içinde lime lime ediyor. ortaya çıkan tweetlerin dinginliği, içeriğindeki samimiyet ve esaslı analojiler de bunun bir yansıması olsa gerek.
  • cok sıkı takipcisi oldugum pilot, hali tavirlariyla sosyal medyadan kendisini sevdirmiş biri. samimiyeti ve nazikligi yazdiklarindan anlasiliyor. seviyoruz efem.
  • yalnızlıktan twitterda her anını, heyecanını paylasan pilot. takipçilerinin ve tweetlerine cevap yazanların çoğunluğu erkektir. her ne kadar samimi, harbi ve dürüst bir role bürünse de sürekli yalnızım, aşk arıyorum, özgürüm alt metniyle tweet atmaktadır. neyse elif için bu kadar analiz kasamayacağım, tweetlerini ve altındaki yorumları okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  • canım kaptanım. yollarımız ayrıldı artık. şansı bahtı açık olsun.
  • kuveyt'in gülü.
  • mizah anlayışına bayıldığım pilot hanımefendidir kendisi.

ayrıca pek sıcakkanlı bir insan olduğunu da belirtmeden geçmek haksızlık olur.

allah iniş takımlarına zeval vermesin elif hanım
  • denk gelmek istediğim komik eğlenceli pilottur.

“ben aksiyon seviyorum sakin olunca sıkıcı oluyor”

“yanlaya yanlaya inersin oraya”
  • zafer algöz ve can yılmaz'ın youtube kanalına konuk olan kadın pilot.

https://www.youtube.com/watch?v=s3u4forjbl0
  • örnek alınacak türk kadını!

çok da eğlenceli birine benziyor. yolu bahtı açık olsun, tekerine taş değmesin :)
  • tutunamayanlar'ı ilk okuduğumda selim ışık'ın, susturmaya çalıştığım iç sesim olduğuna karar vermiştim. elif'e her baktığımda da "hep konuşsun istediğim iç sesimi" görüyorum. başkaları için de ayaklı bir muhasebe defteridir kendisi. ona bakan, kendi ederini görür. mütevazı yaşam biçimi, haksızlıklara karşı çıkışı ve keskin tavrı işe otobüsle gidip gelen dürüst savcılardan farksızdır. gülümsemesiyle ışıttığı mana treninde birinci sınıf kompartımanların harici oturacak yer yoktur. iyi bir pilot olduğu kadar, iyi de bir şofördür. kahvaltılarda olmazsa olmazı biber kızartmadır.*