• “diye düsünüyor ve bana anlatiyor. puhahaha ah kadinlar” cumlesinden tipsiz kadinlarla takildigina gore yazarin da tipini az cok tahmin edebilirsiniz..
  • güzel hissetirenler var demekki. bu ülkede eşşekler damacanalar rulmanlar süngerler dile gelse dünya güzeliyim diye dolanırlar. bunlara hallenen yaratık dişi kişini elde etmek için neler yapabilir hayal edin.
  • kadın erkek ilişkilerini kendi güzellik - çirkinlik kıstaslarına hapsedip bir de kendisine samimiyetle açılan kadının ardından entry girecek kadar küçülen, iletişim özürlü mal beyanı...

insan, o anda neye inanmak isterse ona inanır. kimse kendi hayatına kuş bakışı bakma yetisine sahip değil. bu mantıkla, eşinden güzel, kariyer sahibi, iyi pek çok kadının da eşlerinin bir düşünmesi lazım değil mi? bu kadın bende ne buluyor diye... ama kadınlar böyle durumlarda haddini bilecek, erkekler de o kadınların kendilerini neden tercih ettiğini başkalarının hayal gücüne bırakarak kasılacak.

bir geçin artık şunları. karşınızdaki insanın gözlerine bakın. sözlerine bakın. beraber bir yerlere, bir şeylere bakın. gelip geçici fiziksel özelliklere bakarak kimseyi küçümseme, haddini bildirme hakkınız yok, asıl siz haddinizi bilin.
  • o kendinin güzel olduğunu düşünüyorsa, çevresindeki erkekler de ona güzel olduğunu hissettiriyorlarsa : güzeldir.

geriye ne kriter kaldı ki?
    matematiksel olarak mı ölçeceğiz güzelliği?
  • aklıma bir fıkra getirmiştir.

idam edilmek üzere olan adama sormuşlar, son bir isteğin var mı?

adam, evet var. beni bu şehrin en çirkin kadını idam etsin istiyorum demiş.

o çirkin kadın hiçbir zaman bulunamadığı için adam idamdan kurtulmuş.
  • kadına yakışan en güzel şey özgüvendir. sansınlar yani abi size batan ne? en çirkini bile sana bakmıyor diye neden özgüven kırmaya çalışıyorsun? ağlayarak otuz bir çekeceğine git spora falan başla aq.
  • cinsel performans yönünden kendini kaplan gücünde
    gören erkeğin sanrısı yanında düşük oranda kalacaktır kadınlarınki.
  • tam zamanıdır
    (bkz: hiçbir gelin robot değildir)
  • üst bacak baldırım kadar ayak bileği olan fakat o bileklerinden incecik diye bahseden kadın tanırım. korkulası kadın cinsidir.
  • doğru tespittir. ama yetiştirme tarzıyla alakalı birşey bu. mesela babam hep güzel kızım, zeki kızım diye telkin verdiği için üniversiteye kadar kendimi hep zeki sandım, dünyalar güzeli olmadığımı ise hala kabullenmekte zorlanıyorum ??
hesabın var mı? giriş yap