şükela:  tümü | bugün soru sor
  • korkak insanlardan ölesiye nefret ediyorum
    herseyi bildiğini her duyguya anlıyormuş gibi yaklaşan insanlardan,
    çok ve boş konuşan dedikodu yapan
    sinsi ve yalancı olan insandan da nefret ediyorum

kezbanlarca/istanbul
  • egosu yüksek, kendini beğenmiş insanlardan nefret ediyorum.

ayrıca korkak, riyakar, iki yuzlu insanlardan da nefret ediyorum.
  • kendini çok özel ve elit zanneden insan tipi, nefret etmiyorum çünkü nefret yorucu bir duygudur. sadece mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum bu insan tipinden.
  • her fotoğrafını güneş gözlüğü ile çektiren tüm kadın ve erkekler. nefret ediyorum bu tiplerden. bir de sosyal medyada gözümüze gözümüze sokuyorlar ya o tipsiz hallerini , patlak egolarını o gözlüğe sararak. o ne biçim saklanmaktır be!
  • cem yılmaz'ın kadın pilot skecindeki gri eşofmanlı kadın.
  • her şeye tahammül edebilirim ama sürekli bir şeyden şikayet edip, onun hakkında zerre kılını kıpırdatmayan tiplere katlanamıyorum.
  • insanlar kendilerine benzeyen kendileri gibi düşünen en cok da kendi cakalliklarini yapan insanlara gicik olur.
  • sürekli kendinden güçsüz gördüğü her insanı kontrol altına almaya çalışan döl israflarıdır. yemek yemeni, nefes almanı, kıyafetini, saçını başını tipini, okulunu, kariyerini hayatını seçimlerini sıçtığın bokunu içtiğin su bardağını yutkunmani bile kafaya takıp seni kontrol almaya ve ezmeye çalışır bu orospu çocukları. en büyük zevkleri sizin kendinizi bi bok parçası gibi hissetmenizi sağlamak ve bundan zevk almak, kendi egolarını beslemektir. bu orospu çocuklarına asla insan gibi davranmaya çalışmayın, zira iyilikten anlamaz sizi kolay yem görerek tepenize çıkar bu döl israfları. arkanızı dönüp baktığınızda bunlara iyilik diye yaptığınız her özveriden sizi tiksindirir hayata ve insanlara nefret etmenize neden olur bu mikrop yuvası yavşaklar. işte bu yavşaklar en nefret edilen insan tipidir.